Nápadité darčeky pre mužov

Márne si lámete hlavu pri výbere darčeka pre vášho priateľa, manžela, kamaráta nebo otca? Bezradne pátrate na internete alebo nazeráte do pánskych časopisov, či vás niečo neosloví? Skrátka hľadáte štýlový darček pre mužov? Máme pre vás tri zaručené tipy. Doporučujeme vám nahliadnuť do e-shopu Bagalio.cz a vybrať niektorú z tašiek cez rameno, pánských aktoviek alebo peňaženiek.

Tašky cez rameno – štýlové a veľmi praktické

Tašky cez rameno pre mužov sú skôr voľnočasové. Muži ich ocenia při cestovaní, ale i pri prechádzke do mesta, kedy je dobré mať všetko potrebné po ruke. Tašky cez rameno sú i u mužov stále populárnejšie. Nebudú sa asi nikdy tešiť takej obľube jako dámske kabelky u žien, ale určite majú už teraz mnoho priaznivcov, ktorí ich dokážu oceniť a bez nich už takmer nikam nevyrážajú. Vyberať môžete z konzervativnejších modelov z pravej kože alebo naopak zvoliť športovejší design. Záleží na tom, koho chcete obdarovať a na jeho životnom štýle. Taká pánska taška cez rameno je výrazným módnym doplnkom. I muži se chcú páčiť a mať outfit perfektne zladený.

Pánske aktovky nielen do práce

Pánske aktovky sa mužom hodia nielen do práce, ale i na iné formálnejšie aktivity, kedy potrebujú mať po ruke dokumenty, tablet alebo notebook. Nadčasové a luxusné kožené pánske aktovky sú elegantným doplnkom k obleku a podčiarkujú celkový vzhľad muža podobne ako kvalitné hodinky. Pri výbere by ste mali vziať do úvahy veľkosť tabletu či notebooku, aby mala aktovka dostatočný počet oddelených vreciek, pútka na písacie potreby, priehradky na karty a doklady, pútko na kľúče. Farbu a materiál vyberajte podľa vkusu a ostatných doplnkov toho, koho chcete obdarovať. Kvalitná aktovka určite vykúzli úsmev na tvári obdarovaného.

Kvalitná peňaženka ako vizitka

Peňaženka je akousi vizitkou každého muža. I tých, ktorí si práve na módu nepotrpia. V poslednej dobe sa do módy vracajú elegantné pánske kožené peňaženky. Ak darujete kvalitnú peňaženku, určite nič nepokazíte a obdarovaný bude mať naozaj radosť. A nemusíte siahnuť po klasickej čiernej či hnedej farbe. Na Bagalio.cz môžete vyberať krásne modré indigo odtiene, tehlovú, oranžovú alebo metalickú farbu. Buďte originálni a vyberajte pre svojich blízkych darčeky, ktoré ich potešia.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!