TOP 14 najlepšie hotely v Bulharsku

Výber letnej dovolenky je niekedy náročný, pretože musíte zvažovať cenu, dostupnosť, vzdialenosť, ale aj možnosť programu počas pobytu. Zároveň v prípade cesty s rodinou by ste mali vyhovieť každému členovi rodiny. Bulharsko ponúka skvelé dovolenky pre všetkých, pretože prímorské mestá počas letnej sezóny ožívajú, sú plné hudby, atrakcií a turistov. Zároveň je Bulharsko v Európskej Únii, takže môžete pokojne cestovať na občiansky preukaz. Vybrali sme pre vás najlepších 14 hodnotených hotelov, kde si dovolenku užijete do poslednej minúty a nebudete ľutovať svoju voľbu.

 1. Primoretz Grand Hotel and Spa ***** – hodnotenie 9,8

Na vrchu nášho rebríčku je luxusný päťhviezdičkový hotel Primoretz Grand len štyristo metrov od centra mesta Burgas a situovaný priamo na pláži v krásnej záhrade. Stravovanie je formou polpenzie a hostia majú k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén a fitness centrum. Nechýbajú možnosti masáží či špeciálnych bahenných zábalov.

Primoretz Grand Hotel and Spa - najlepšie hodnotený hotel v Bulharsku

 1. Majestic **** – hodnotenie 9,4

Na známom Slnečnom pobreží je tento štvorhviezdičkový rezort len dvadsať metrov od pláže s Modrou vlajkou. Jedlo sa formou polpenzie podáva bufetmi. Pre všetkých hostí je tu zabezpečený animačný program. Sú tu dva vonkajšie bazény s barom a WiFi pripojenie zdarma.

Majestic - druhý najlepší hotel v Bulharsku

 1. Marina Royal Palace ***** – hodnotenie 9,2

Rozsiahly hotel Marina Royal Palace sa nachádza neďaleko mestečka Sozopol a je priamo na pláži, kde majú hostia servis zdarma, zároveň je tu široká ponuka vodných športov. Hostia majú program all inclusive vo forme bufetov. Okrem veľkého bazéna s barom je tu aj detský bazén a mini klub pre deti. Zahrať si môžete tenis či využiť multifunkčné ihrisko.

Marina Royal Palace - päťhviezdičkový hotel v lokalite Djuni

 1. Royal Palace Helena Sands ***** – hodnotenie 9,2

Ďalší hotel Slnečného pobrežia je od pláže vzdialený len tridsať metrov a servis je bezplatný pre hostí. Deti tu majú detský bazén, ihrisko i miniklub. Počas dňa i večer je zabezpečený bohatý animačný program. Polpenzia sa podáva formou bufetov. Veľký vonkajší bazén má bar a v areáli je aj ďalší snack bar. V hoteli je i SPA centrum.

Royal Palace Helena Sands - druhý najlepší hotel na Slnečnom pobreží

 1. Riu Helios **** – hodnotenie 9,2

Nasledujúci hotel je vzdialený len tristo metrov od centra mesta na Slnečnom pobreží, ktorý ponúka ubytovanie takmer v štyristo izbách. Dominujú mu dva obrovské bazény s detskou časťou. Pláž je priamo pri hoteli a hostia sa stravujú formou all inclusive. V objekte je i fitness centrum a počas celého dňa je tu program pre deti i dospelých.

Riu Helios - moderný atraktívny hotelový rezort na Slnečnom pobreží

 1. Siena Palace **** – hodnotenie 9,1

Len tri roky starý je štvorhviezdičkový hotel Siena Palace neďaleko od centra mesta Prímorsko. Hostia si môžu vybrať stravovanie len vo forme raňajok alebo polpenzie. Vonkajší bazén je so servisom pre hostí a má oddelenú časť pre deti. Každá izba má televíziu a hostia môžu za poplatok využiť fitness centrum či spa.

Siena Palace - elegantný hotel v stredisku Prímorsko

 1. Sol Nessebar Mare & Bay **** – hodnotenie 9,1

V nádhernom historickom meste Nessebar je vysoko hodnotený štvorhviezdičkový hotel Sol Nessebar Bay/mare priamo na pláži, obklopený záhradou. V areáli je menší aquapark, ktorý majú hostia ubytovaní v hoteli zdarma. Pre deti je tu ihrisko a mini klub, pre starších diskotéka. Stravovanie formou all inclusive sa podáva v šiestich reštauráciách.

Sol Nessebar Mare & Bay - luxusný hotelový rezort blízko centra Nessebaru

 1. Duni Royal Resort – Marina Beach **** – hodnotenie 9,1

Pre náročných klientov je tu hotel Marina Beach so servisom na pláži. Od rušného mesta Sozopol je vzdialený šesť kilometrov. Jedlo sa podáva formou all inclusive švédskych stolov. V rámci tohto programu majú hostia animačný program, ale aj saunu a jacuzzi. Je tu množstvo športových aktivít a večerná diskotéka. Detský bazén má aj menší tobogán.

Duni Royal Resort - Marina Beach - priestranný hotel v destinácii Djuni

 1. Belleville **** – hodnotenie 9,1

V meste Djuni neďaleko Sozopolu je vo veľkom komplexe viacerých hotelov aj štvorhviezdičkový hotel Belleville vzdialený od pláže dvesto metrov s bezplatným servisom pre hostí. Hostia majú all inclusive program a k dispozícii množstvo športových aktivít. Každý večer sa organizuje diskotéka a pre deti je tu miniklub. Na recepcii je možnosť zapožičania bicyklov.

Belleville - hotel je situovaný v miernom zalesnenom svahu nad morom

 1. Blue Orange **** – hodnotenie 9,1

Nasleduje menší hotel tri kilometre od centra Sozopolu so stravovaním formou all inclusive. Návštevníci majú servis na pláži zdarma rovnako ako pri vonkajšom bazéne, ktorý má oddelenú plytkú časť pre deti. Tie sa môžu zahrať aj na detskom ihrisku. V spoločných priestoroch je WiFi pripojenie zdarma a v objekte sú dva bary.

Hotel Blue Orange - komplex je situovaný v pekne upravenej záhrade

 1. Riu Helios Bay **** – hodnotenie 9,1

V oblasti mesta Obzor je ďalší štvorhviezdičkový hotel Riu Helios Bay len pár minút od centra mesta. Stravovanie je all inclusive vo forme švédskych stolov. Na pláži je servis zdarma na každú izbu a môžete si zahrať volejbal. Zábavný program je pre všetky vekové kategórie a pre deti je tu zároveň aj miniklub a ihrisko. Zacvičiť si môžete vo fitness centre.

Riu Helios Bay - hotel je situovaný v letovisku Obzor na piesočnatej pláži

 1. Evrika Beach **** – hodnotenie 9

Aj hotel Dit Evrika Club je na Slnečnom pobreží a od pláže len dvadsať metrov so servisom a barom. Stravovanie je all inclusive v dvoch reštauráciách. V areáli sú dva veľké vonkajšie bazény s menším aquaparkom i barom a detskou vyhradenou časťou. WiFi pripojenie je zdarma a animačné programy sú zabezpečené počas celého dňa.

Evrika Beach - hotel sa skladá z troch budov, krásny bazén pre dospelých i deti

 1. Pelican **** – hodnotenie 9

V krásnej záhrade len tristo metrov od pláže v meste Djuni je štvorhviezdičkový hotel Pelican. V areáli je desať tenisových kurtov a fitness centrum. Hostia sa stravujú formou all inclusive. Sú tu dva vonkajšie bazény s barom s detským bazénom. Zabavíte sa pri animačnom programe a večer si zatancujete na diskotéke. Každá izba je vybavený televízorom.

Pelican - rozľahlý hotelový rezort v lokalite Duni Royal Resort

 1. Premier Fort Beach **** – hodnotenie 9

A náš bohatý výber uzatvárame hotelom neďaleko centra mesta Sveti Vlas priamo pri piesočnatej pláži. Frekvenciu stravovania si hostia volia podľa svojich preferencií v troch reštauráciách. V areáli sú tri vonkajšie bazény s barom, ďalší je pre deti so šmýkačkami. Pripojenie k WiFi je bez poplatku. V hoteli je aj wellness centrum a počas dňa je zabezpečený animačný program.

Premier Fort Beach - krásny hotelový komplex, ktorý sa nachádza v pokojnej oblasti, priamo na pláži

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!