TOP 4 najlepšie hotely v letovisku Ayia Napa na Cypre

Ayia Napa patrí k najobľúbenejším turistickým lokalitám. Nachádza sa v juhovýchodnej časti Cypru. Toto letovisko toho ponúka viac, než dosť. Krásne pláže so zlatým pieskom, čisté tyrkysové more, historické pamiatky, archeologické náleziská, vodné športy – potápanie, vodné lyžovanie, jachtárstvo, skvelé nočné kluby, bary, diskotéky a taktiež dobre vybavené hotely. Nižšie sú 4, ktoré získali najlepšie referencie od klientov cestovnej agentúry Invia. Ktorý si vyberiete?

  1. Stamatia *** – hodnotenie 8,8

Hotel umiestnený na prvom mieste bol v roku 2017 kompletne zrekonštruovaný. Nachádza sa v blízkosti krásnej metskej pláže, cca 100 metrov od hotela. K dispozícii je bazén, dva detské bazény, alebo aj jacuzzi, detské ihrisko. O zábavu sa postarajú večerné animácie a živá hudba. Vrámci ubytovania sú poskytované dvojlôžkové izby. S balkónom alebo terasou. Možnosť dvoch prísteliek.

  1. Christofinia **** – hodnotenie 8,4

Na druhom mieste v letovisku, ktoré nikdy nespí sa nachádza moderný rodinný hotelový rezort Christofinia. Je situovaný len 3 km od centra mesta. K nádhernej a toľko ospevovanej pláži Nissi Beach sa dostanete prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Je vzdialená len 300 metrov od hotela. V hoteli je k dispozícii 130 vkusne zariadených a priestranných izieb.

  1. Nelia Beach *** – hodnotenie 8,1

Na predposlednom mieste je pekný, menší plážový hotel s rodinnou atmosférou a kvalitnými službami. Leží priamo na krásnej pláži. Vrámci ubytovania je v ponuke 82 štýlovo zariadených a vzdušných izieb.

  1. Dome Beach and Resort ****

Moderne zariadený rozsiahly plážový rezort so štyrmi hviezdičkami sa nachádza na atraktívnom mieste. Priamo pri piesočnatej pláži. Izby sú priestranné. K dispozícii je pestrá ponuka služieb. Vynikajúca úroveň. Zabezpečené sú animačné programy pre deti, pre dospelých večerné zábavné vystúpenia.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!