TOP 5 najlepšie hotely na Costa del Maresme

Španielska oblasť Costa del Maresme sa vyznačuje krásnymi plážami a nachádza sa severne od Barcelony, čím môžete spojiť skvelú letnú dovolenku s návštevou tohto krásneho mesta. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi piatimi top hotelmi.

  1. Alegria Mar Mediterrania **** – hodnotenie 9,7

Prvým hotelom je štvorhviezdičkový objekt určený len pre dospelých hostí, od pláže vzdialený desať metrov, avšak bez plážového servisu. Hostia nemajú povinnosť stravovania v hoteli, ale môžu si vybrať od raňajok až po all inclusive. Nechýba vonkajší bazén, posilňovňa a WiFi pripojenie v celom hoteli.

  1. Amaika **** – hodnotenie 8,6

Štvorhviezdičkový hotel H Top Amaika je od verejnej pláže vzdialený sto metrov a je ideálny pre deti. Počas dňa je pripravený animačný program, deti tu majú detský bazén oddelený od toho pre dospelých a je tu aj mini klub. Pripojenie na internet je za poplatok. Zacvičiť si môžete vo fitness centre a nevynechajte športové aktivity na pláži či v hoteli.

  1. Calella Palace **** – hodnotenie 8,5

Tretí hotel v poradí je síce od pláže vzdialený päťsto metrov, no svojou kvalitou vyrovná túto vzdialenosť. Je tu vonkajší aj vnútorný bazén, jacuzzi a program na večer. Deti sa zabavia v mini klube a v detskom bazéne. Každá izba je vybavená televízorom. Stravovanie je formou bufetov a je možnosť zakúpenia all inclusive.

  1. Surf Mar **** – hodnotenie 8,4

Ak hľadáte rýchlu dostupnosť do centra mesta, potom je hotel Surf Mar so štyrmi hviezdičkami ideálny pre vás. Navyše je od pláže predelený len lokálnou cestou. V hlavnej sezóne sa môžete tešiť na animačný program a pre hostí je tu aj volejbalové a basketbalové ihrisko. Jedlo sa podáva formou bufetov a frekvenciu si môžete zvoliť. Pre deti je zariadený mini klub.

  1. H TOP Royal Beach **** – hodnotenie 8

Výber uzatvára štvorhviezdičkový hotel H Top Royal Beach situovaný 150 metrov od pláže s vonkajším bazénom, jacuzzi a servisom. Deti majú samostatný detský bazén, ihrisko a mini klub. Čakajú vás tu večery plné zábavného programu, stravovanie formou all inclusive a izby s balkónmi a televíziou.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!