TOP 5 najlepšie hotely na Larnake

Chystáte sa na dovolenku na Larnacu, ktorá sa nachádza na južnom pobreží Cyprusu? Dovolenku v tomto krásnom turistickom stredisku určite neoľutujete. Je to vstupná brána na Cyprus. Uvidíte tu množstvo krásnych historických pamiatok, dosýta si užijete príjemné more a dlhé nádherné piesočnaté pláže. Kde sa však ubytovať? Vybrali sme pre vás 6 najlepších hotelov na Larnake, ktoré ponúkajú skvelé ubytovanie a servis. Pre ktorý sa rozhodnete?

  1. Adams Beach ***** – hodnotenie 8,6

Na prvom mieste s najvyšším bodovým ohodnotením a so skvelými recenziami je elegantný, novo zrekonštruovaný luxusný rezort Adams Beach. Nachádza sa priamo pri pláži Nissi beach, ktorá patrí na ostrove vôbec k tým najkrajším, more s krištáľovo čistou vodou. V hoteli je 376 moderne zariadených izieb, ktoré sú priestranné a s balkónom. Čo sa týka vybavenia, tento komplex toho ponúka naozaj veľa.

Vynikajúca kuchyňa, nechýbajú animačné programy pre deti a pre dospelých skvelé zábavné večerné show. Kopec športových aktivít od cvičenia vo fitnesse, aerobiku, až po plážový volejbal, alebo vodné športy na pláži – vodné bicykle, windsurfing, vodné lyže, obľúbené jazdy na banánoch. Na relax je tu masážny sálon, wellness centrum s rôznymi procedúrami od balneoterapie, telových zábalov až po reflexnú terapiu.

  1. Golden Bay Beach ***** – hodnotenie 8,5

V poradí druhý hotel v tomto zozname je opäť päťhviezdičkový plážový rezort Golden Bay Beach, ktorý je skvelo situovaný. Priami na krásnej pláži, blízko je plážová promenáda, kde sa nachádza množstvo obchodíkov a kaviarní. Komfortne zariadené izby – dvojlôžkové, s balkónom, priestranné suity a prepojené rodinné izby sú na vyžiadanie za poplatok. Pestrá paleta služieb na perfektnej úrovni.

  1. Constantinos The Great ***** – hodnotenie 8,4

Aj na treťom mieste sa nachádza obľúbený plážový rezort, ktorý je situovaný priamo pri toľko ospevovanej piesčitej pláži Fig Tree Bay. V hoteli je 153 izieb, elegantne zariadené a vzdušné. Izby s priamym ako aj bočným výhľadom na krásne more sú na vyžiadanie za poplatok. Hotel poskytuje aj skvelé all inclusive stravovanie, animačné programy pre deti aj dospelých, rôzne športové aktivity, parný kúpeľ či výrivku, kozmetický alebo masážny salón.

  1. Princess Beach Hotel **** – hodnotenie 8,3

Krásny plážový rezort na štvrtom mieste ponúka kvalitné služby, je situovaný v centre turistickej zóny Dhekelia. K dispozícii je 138 izieb a bungalovov. Jedná sa o bezbariérový rezort, celý areál hotela je pekne prispôsobený hendikepovaným klientom. Leží priamo pri pláži, zabezpečené sú skvelé animačné programy pre deti aj dospelých – zábavné tanečné večery. Skvelé masáže, dobre vybavené fitness centrum.

  1. Anastasia Beach **** – hodnotenie 8,2

Na piatom mieste sa umiestnil krásny hotel, ktorý patrí spoločnosti Tsokkos. Leží v bezprostrednej blízkosti pláže. Je obklopený krásnou záhradou s palmami. Je situovaný v pokojnej lokalite. Blízko hotela je hlavná nákupná promenáda. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne zadarmo, na piesočnatej pláži za poplatok. Pre deti sú zaistené animačné programy. Pre dospelých občasné programy – živá hudba, folklórne tance.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!