TOP 5 najlepšie hotely v letovisku Primorsko – lacná dovolenka v Bulharsku

Prímorsko, pôvodne malá rybárska osada dnes predstavuje jedno z naj letovísk v Bulharsku, ktoré leží na pobreží Čierneho mora, približne 50 km od Burgasu. Za čisté prostredie má dokonca medzinárodné ocenenie – Modrú zástavu. Nechýbajú tu pekné vinárne, kaviarne, reštaurácie s chutnou kuchyňou. Pláže sú tu hneď dve, s jemným pieskom. Severná pláž poskytuje klientom viac súkromia od tej južnej, avšak na tej je väčší počet atrakcií a rôznych vodných športov. Deti ocenia okrem iného aj aquapark AquaPlanet, ktorý je situovaný priamo v centre mesta.

  1. Siena Palace **** – hodnotenie 9,1

Na prvom mieste je pekný hotel Siena Palace, ktorý získal od klientov vysoké hodnotenia za ubytovanie, stravu, okolie a cenu. Odporúčame tu rodinnú dovolenku s deťmi. Kľudná lokalita. Len 150 metrov od pláže, 500 metrov od centra mesta. Detský kútik nemôže chýbať. Wifi je zadarmo, možnosť fitnessu.

  1. Žeravi **** – hodnotenie 8,4

V poradí druhý hotel je situovaný v severnej časti tohto letoviska, blízko severnej pláže, len približne 50 metrov. Od centra letoviska sa nachádza 200 metrov. Dobrou správou je fakt, že väčšina izieb v hoteli je orientovaná na more a pekný bazén, ktorý môžete vidieť nižšie.

  1. Perla Sun Park **** – hodnotenie 8

Štvorhviezdičkový hotel Perla Sun Park je situovaný len približne 20 metrov od južnej pláže. Vrámci ubytovania sú k dispozícii dvojlôžkové izby aj s balkónom, ktoré majú vždy aspoň bočný výhľad na more. Možnosť jednej prístelky. Nechýbajú rodinné izby, ktoré sú s oddelenou spálňou navyše. Objednáte si all inclusive dovolenku v tomto hoteli?

  1. Prestige City II **** – hodnotenie 7,6

Luxusný aparthotel Prestige City II sa skladá z dvoch budov, je situovaný priamo pri dlhej pláži, cca 50 metrov (hotel je od nej oddelený miestnou komunikáciou). Dobrá atmosféra, kvalitné služby. Aj takto môžeme v jednoduchosti zhodnotiť tento moderný aparthotel, kde je dokopy 174 komfortne vybavených a zariadených štúdii a apartmánov.

  1. Primorsko Del Sol (ex. Grand hotel Primorsko) ***** – hodnotenie 7,1

Na piatej priečke sa umiestnil jediný päťhviezdičkový hotel v tomto zozname. Ide o komplex, ktorého areál má dva vonkajšie bazény, lehátka a slnečníky sú pri nich zadarmo. Deti si užijú kopec zábavy na detskom ihrisku alebo v detskom bazéne. Izby sú komfortne zariadené, ku každej je balkón. Výhľad na more je za príplatok. Od pláže, na ktorej je ponúkané množstvo vodných športov je hotel vzdialený približne 150 metrov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!