TOP 5 najlepšie hotely v Sozopole – moderné letovisko v Bulharsku

Kde bude vaša letná dovolenka v tomto roku? Zatúžili ste po dovolenke pri mori v krásnom Sozopole? Rozhodne vám tento výber schvaľujeme. Jedná sa o pekné letovisko, ktoré je približne 35 km južne od Burgasu. Môže sa pýšiť bohatou históriou, romantickou atmosférou, krásnymi pieskovými plážami a morom. Už si stačí len rezervovať skvelý hotel, s čím vám radi pomôžeme. Týchto päť hotelov je najlepších. Vyberiete si z nich aj vy?

  1. Santa Marina **** – hodnotenie 9,2

Jedná sa o štýlový apartmánový komplex, ktorý je situovaný na brehu mora, približne 3 km od centra Sozopolu. Užijete si krásny výhľad. Hotel je odporúčaný všetkým vekovým kategóriám. Je len 100 m od piesočnatej pláže. Na pláži si môžete prenajať vodné bicykle, alebo skútre. Prípadne ak vás toto neoslovilo, tak aj vodné lyže, jazdu na obľúbených vodných banánoch prípadne skúsiť windsurfing. Súčasťou hotela sú aj dve reštaurácie, pekné bazény, bary. Pre rodičov je dosť podstatný aj program pre deti, je tu detská sála s animáciami. Vychutnať si možno skvelú masáž, zacvičiť si vo fitness centre.

  1. Blue Orange **** – hodnotenie 8,9

Pekný štvorhviezdičkový hotel Blue Orange má vysoké bodové ohodnotenie a to plným právom. Je situovaný v pokojnom a príjemnom prostredí. Ideálny pre rodinné dovolenky, z ktorých cela rodinka načerpá dostatok síl. Je vzdialený len 20 m od pláže. Vzdialenosť od centra mesta sú 3 km. Od letiska 42 km. Wifi je zadarmo. Rodičov potešia kvalitné animačné programy, detské ihrisko. Pre milovníkov športu je tu možnosť fitnessu alebo tenisu. Lehátka na pláži sú zadarmo, taktiež slnečníky. Vodné športy sú za poplatok.

  1. Villa List **** – hodnotenie 8

Elegantný rodinný hotel Villa List je situovaný na skalnej vyvýšenine, blízko centra nového Sozopolu. Konkrétne Staré mesto je vzdialené 500 metrov, Centrum nového mesta 100 metrov. Od metskej priestrannej piesočnatej pláže približne 15 metrov a 300 metrov od pláže Charmanite. Slnečníky a lehátka pri bazéne sú zadarmo. Na plážach za poplatok. Do pozornosti dávame nádherný výhľad z terasy lobby baru na záliv a úchvatný historický Sozopol.

  1. Green Life Beach Resort **** – hodnotenie 7,5

Jedná sa o pekný hotelový rezort s dobrým vybavením, ktorý je situovaný na širokej pláži Kavatsite. Rezort odporúčame pre rodinné dovolenky s deťmi. Od historického centra je vzdialený 3 km. Krásne prostredie! Fitness či detské ihrisko nemôže chýbať.

  1. Hacienda **** – hodnotenie 7,4

Pekný hotelový komplex, ktorý pozostáva z piatich budov. Je situovaný blízko Zlatej rybárskej zátoky. Pokojná lokalita, vhodný rezort aj pre rodiny s deťmi. Nechýbajú teda ani animačné programy, detský bazén a ihrisko. Je vzdialený 6 km od historického centra mesta Sozopol. Vzdialenosť od pláže je len pár krokov, 100 metrov. Vrámci ubytovania sú ponúkané 1-2 izbové apartmány, samozrejme pekne zariadené, klimatizované. Pri bazéne sú slnečníky i lehátka zadarmo, rovnako ako aj wifi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!