TOP 6 najlepšie hodnotené 4-hviezdičkové hotely v Bulharsku

Bulharsko patrí medzi výhodné, cenovo dostupné dovolenkové destinácie pri mori. Slováci si obľúbili dovolenku v bulharských letoviskách z niekoľkých dôvodov. Spomenúť môžeme typickú balkánsku pohostinnosť, krásne pláže, kvalitné hotelové rezorty a bol by priam hriech nespomenúť aj bohatú históriu a tradičnú kuchyňu.

V Bulharsku sa aktuálne vo veľkom stavia a pribúda množstvo nových ubytovacích zariadení. Je preto veľmi dôležité sa riadiť recenziami a hodnoteniami ostatných dovolenkárov a na základe ich skúsenosti si vybrať ten správny hotel v Bulharsku. Nižšie je 6. absolútne najlepších štvorhviezdičkových hotelov. Získali najviac bodov. Dovolenkári bodovali štyri hlavné kategórie – ubytovacie a stravovacie služby, okolie a cenu. A takýto je rezultát! Ktorý hotel si vyberiete?

  1. Majestic **** – hodnotenie 9,4

Prvé miesto s prehľadom obsadil na základe početného hodnotenia rozľahlý hotelový rezort Majestic, situovaný priamo pri nádhernej piesočnatej pláži. Nachádza sa v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Izby sú priestranné, komfortne zariadené. Služby majú vynikajúcu úroveň. Pre oddych možno navštíviť luxusné SPA centrum a zájsť si na dobrú procedúru. Hotel organizuje animačné programy.

  1. Santa Marina **** – hodnotenie 9,2

Jedná sa o apartmánový komplex. Je situovaný na brehu mora. Od centra Sozopolu ho delia len 3 kilometre. Ubytovanie je štýlové, s krásnym výhľadom. Hotel je odporúčaný pre všetky vekové kategórie. Od pláže je vzdialený 100 metrov.

  1. Siena Palace **** – hodnotenie 9,1

V poradí tretí hotel v tomto rebríčku sa nachádza v obľúbenom Prímorsku. Ponúka skvelu dovolenku aj pre rodiny s deťmi. Kľudná lokalita.

  1. Sol Nessebar Mare & Bay **** – hodnotenie 9,1

Máte radi Nessebar? Zvoľte na vašu tohtoročnú dovolenku tento luxusný hotel, ktorý je situovaný v pokojnej oblasti, len 1,5 km od centra Nessebaru. Blízko hotela je piesočná pláž.

  1. Evrika Beach **** – hodnotenie 9

Na piatom mieste sa umiestnil veľmi obľúbený rodinný hotel Evrika Beach Club. Je situovaný v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Leží priamo na pláži.

  1. Blue Pearl **** – hodnotenie 9

Aj šiesty hotel je situovaný priamo na pláži, kde máte k dispozícií lehátka i slnečníky zadarmo. Je situovaný v juhozápadnej časti Slnečného pobrežia. Izby sú štandardne vybavené. Rezervujete si all inclusive dovolenku v tomto hoteli?

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!