TOP 6 najlepšie hodnotené 4-hviezdičkové hotely v Chorvátsku

Chorvátsko každoročne patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie našincov. Túžite po dovolenke vo vašom obľúbenom letovisku? Chcete zažiť niečo nové a navštíviť nové stredisko? Pozrite si ponuku najlepších hotelov so štyrmi hviezdičkami a poďte na skvelú dovolenku.

Užite si opäť jedinečné pobrežie Jadranu, krásne čisté a priezračné more, starobylé mestečká, ostrovy, hotely s vynikajúcou úrovňou služieb, nedotknutú prírodu, úžasnú kuchyňu, ospevovanú zmrzlinu a kopec vodných športov. To je len pár dôvodov, prečo si slovenskí turisti v takom hojnom počte obľúbili práve dovolenku v Chorvátsku.

Neváhajte, vyberte si jeden z týchto šiestich najlepších hotelov, ktoré poskytujú perfektné služby za výhodný peniaz!

  1. Saudade **** – hodnotenie 9,6

Na prvom mieste sa nachádza moderný hotel Saudade, ktorý je situovaný v kľudnej časti Gradaca. Je blízko okruhliakovej pláže, vhodnej aj pre deti a len jeden kilometer od centra mesta. Oddych dostanete v hotelovom wellnesse, zacvičiť si možno vo fitness centre. Klienti si hotel pochvaľujú a radi sa sem opäť vracajú. Dojem z dovolenky výborný.

  1. Sensimar Adriatic Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Krásny, novo zrekonštruovaný hotel. Je situovaný na pokojnom mieste, v malom mestečku Živogošće-Porat. Južne od Makarskej riviéry. Blízko kamienkovej pláže. Hotel je len pre osoby staršie ako 16 rokov.

  1. In **** – hodnotenie 9,5

Opäť pekný, moderný prázdninový hotel. Nachádza sa na okraji letoviska Biograd na Moru. Je situovaný len 300 metrov od krásnej kamienkovej pláže. Do pozornosti dávame krásny výhľad na prístav, vynikajúcu kuchyňu i príjemnú atmosféru.

  1. Bluesun Resort Afrodita **** – hodnotenie 9,4

Štvorhviezdičkoý komplex Bluesun Resort Afrodita tvoria luxusné vily. Je blízko okruhliakovej pláže, ktorá získala ocenenie modrej vlajky. Hotel je situovaný približne 300 metrov od centra mesta.

  1. Aurora **** – hodnotenie 9,4

Na piatom mieste sa umiestnil veľmi obľúbený hotel, ktorý je situovaný v zátoke Sunčana Uvala. Nachádza len 50 metrov od pláže. K dispozícii sú bazény s morskou vodou, vnútorný i vonkajší. Taktiež tenisové kurty, beach volejbal, beauty centrum, skvelé masáže a ešte omnoho viac.

  1. Bluesun Elaphusa **** – hodnotenie 9,3

Na poslednom mieste sa nachádza pekný rozsiahly moderný rezort, ktorý ponúka množstvo aktivít pre deti a toľko potrebný luxus pre rodičov. Skvelý relax a odpočinok. Hotel je situovaný na ospevovanom ostrove Brač. Obľúbené centrum letoviska Bol je vzdialené len 700 metrov od hotela. 50 metrov od hotela si užijete nádhernú a širokú piesočnatú pláž Zlatni rat, ktorá získala ocenenie Modrej vlajky EÚ. Krásna čistá voda, vodné športy za poplatok. Priestranné izby.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!