TOP 6 najlepšie hodnotené 5-hviezdičkové hotely v Chorvátsku

Patríte k milovníkom Chorvátska, kde sa dostanete ľahko aj vlastnou dopravou za pár hodín? My sme pre vás vybrali šesť top hotelov s najlepším hodnotením hostí. V ktorom z nich budete tráviť dovolenku vy?

  1. Admiral Grand Hotel ***** – hodnotenie 9,1

V oblasti Južnej Dalmácie je priamo na pláži so sprchami postavený luxusný Grand Hotel Admiral. Hostia majú k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén s morskou vodou, viaceré športové ihriská a fitness centrum. Stravovanie je bufetovou formou, v celom objekte je WiFi pripojenie zdarma a návštevníci môžu bez poplatku parkovať pred hotelom vozidlá. V objekte je aj nočný klub pre dospelých.

  1. Le Meridien Lav ***** – hodnotenie 9

Hotel Le Meridien Lav je ideálny pre rodiny s deťmi, pretože je tu veľa možností športov, detská herňa, vonkajší bazén a počas dňa je zabezpečený animačný program. Hostia si môžu vybrať frekvenciu stravovania. Jedlo sa podáva v krásnej reštaurácii s výhľadom na more. Hotel je situovaný v oblasti strednej Dalmácie a ponúka až 381 izieb.

  1. Melia Coral ***** – hodnotenie 8,9

V severnej časti Chorvátska sa nachádza hotel Meliá Coral určený len pre dospelých hostí a od pláže, kde je aj bar, je vzdialený len dve minúty chôdze. V reštaurácií vám kuchári jedlo pripravujú priamo pred vami. V areáli je zároveň aj wellness centrum so saunou s možnosťami masáží a nechýba fitness centrum.

  1. Croatia ***** – hodnotenie 8,4

V južnej Dalmácii je rozsiahly Hotel Croatia len dvesto metrov od pláže, kde sú pre hostí priamo aj sprchy. Polpenzia je podávaná bufetovou formou. Návštevníci si môžu vybrať z izieb s výhľadom na mesto alebo na more. Sú tu dva bazény pre dospelých, jeden vnútorný a jeden vonkajší a jeden detský bazén. Deti ocenia detské ihrisko.

  1. Valamar Girandella Maro Suites *****

Ak hľadáte ideálny hotel pre vašu rodinu, potom by ste mali vybrať Valamar Girandella Maro Suites v oblasti Rabac! Ide o detský raj, kde je celý svet pre deti. Lezecká stena, kino, tobogány, detský bazén s fontánou. Cez deň aj večer sa zabavíte pri animačnom programe. Stravovanie je formou all inclusive.

  1. TUI Jadran *****

Novo zrekonštruovaný TUI Hotel Jadran sa nachádza v známej chorvátskej Tučepi, na konci promenády. Sú tu tri bary aj tri reštaurácie a stravovanie je podávané formou polopenzie, formou bufetov. Pri bazéne je servis zdarma a dokonca je tu aj vonkajší fitness park. Pláž je vzdialená tridsať metrov, dostanete sa na ňu po schodoch a je tu aj plážový bar.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!