TOP 6 najlepšie hotely na Chalkidiki

Dovolenkujte v Grécku! Polostrov Chalkidiki sa nachádza v severnej časti, obmýva ho Egejské more. Je zložený z troch polostrovov a síce Kassandra, Sithonia a Atos. Čím si vás získa dovolenka na Chalkidiki? Je toho viac. Rušné, ale aj romantické pláže s priezračnou vodou, dobre vybavené hotely, ktoré poskytujú skvelú úroveň služieb. Grécka pohostinnosť, chutná kuchyňa alebo aj nádherné prírodné či historické krásy. Chalkidiki sú vhodné aj pre rodinné dovolenky. Našli sme pre vás tie najlepšie hotely. V ktorom zažijete svoju dovolenku snov?

  1. Theophano Imperial Palace *****

Na prvom mieste je kvalitný hotelový rezort, ktorý je situovaný v peknom prostredí, obklopený píniovým lesíkom. Priamo pri pieskovej pláži, ktorá sa mimochodom pýši ocenením Modrá vlajka. Neďaleko hotela je aj mestečko Kalithea, kde sú rôzne obchodíky, taverny. Izby sú komfortne a elegantne zariadené.

  1. Athos Palace ****

Krásny rozsiahly hotelový komplex na druhom mieste je obľúbený medzi dovolenkármi z viacerých dôvodov. Je obklopený subtropickou záhradou. Nachádza sa len 50 metrov od krásnej pieskovej pláži s ocenením Modrej vlajky. Rezort disponuje vzdušnými a elegantne zariadenými izbami. Služby sú na dobrej úrovni. Chutnú kuchyňu tohto hotela si iste zamilujete. Rezervujete si all inclusive dovolenku v tomto komplexe?

  1. Portes Beach ****

Zažite skvelú vydarenú dovolenku v hoteli Portes Beach. Komfortne zariadené izby, piesočnatá pláž s krásnou čistou vodou. Nechýbajú animácie. Areál hotela disponuje krásnou záhradou.

  1. Aristoteles Beach ****

All inclusive hotelový komplex s perfektným výhľadom na Toronský záliv. Je postavený v kľudnej oblasti uprostred záhrady s olivovníkmi. Pláž je vzdialená len približne 100 metrov od hotela. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok, kde sa nachádza aj plážový bar, ale ten nie je súčasťou all inclusive.

  1. Ikos Oceania *****

Nádherný rezort na piatom mieste je situovaný na západnom pobreží. Ponúka perfektné služby. Dokonca sa právom hrdí aj ocenením 2. najlepší all inclusive hotel v Európe za rok 2017. Nachádza sa pri pláži, ktorá je jednoducho nádherná, má jemný biely piesok.

  1. Grecotel Pella Beach ****

Na šiestom mieste je pekný rodinný hotel, ktorý patrí pod sieť Grecotel. Je situovaný v kľudnej lokalite pri pláži, ktorá má ocenenie Modrej vlajky. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne i na pláži zadarmo.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!