TOP 6 najlepšie hotely na Čiernej Hore

Prinášame vám rebríček šiestich najlepších hotelov v netradičnej dovolenkovej destinácií akou je pre Slovákov určite Čierna Hora, ktorá rozhodne má čo ponúknuť. Ani sa nenazdáme a bude aj táto krajina patriť medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie.

* aktualizované 7. augusta 2018

  1. Montenegro Beach Resort **** – hodnotenie 9,3

Prvé miesto obsadil moderný štvorhviezdičkový hotel Montenegro Beach Resort. Nachádza sa na pobreží tejto krásnej krajiny, v centre Bečiči. Je blízko piesočnatej súkromnej pláže. Je od nej oddelený promenádou. V hoteli je 168 izieb + 4 luxusné apartmíny. Dvojlôžkové izby sú štandardne vybavené, s malým balkónom alebo terasou.

  1. Iberostar Bellevue **** – hodnotenie 9

Jeden z najlepších all inclusive hotelov na Čiernej Hore. Leží priamo pri piesočnej pláži s kamienkami Becici. V areáli hotela sa nachádza vonkajší aj vnútorný bazén. Ďalej môžu využiť klienti saunu, skvelé masáže, solárium, zahrať si tenis, plážový volejbal. Hotel uspokojí aj náročnejších klientov.

Izby sú komfortne vybavené a priestranné. Na výber sú moderné vzdušné dvojlôžkové izby, ktoré majú výhľad do záhrady (výhľad na more je bočný, alebo priamy), pre rodinky s deťmi sú pripravené rodinné izby.

  1. Tara **** – hodnotenie 8

Na tretej priečke je krásny prázdninový rezort. Je situovaný na krásnej pláži Stredozemného mora. Je ocenená v Paríži (Zlatá palma za kvalitu piesku). Priezračné more. Skvelá rodinná atmosféra. Chutná kuchyňa, nechýba animačný tím.

Vrámci ubytovania sú ponúkané dvôjlôžkové izby, ktoré sú elegantne zariadené a vzdušné. Disponujú francúzskym balkónom, výhľad máte na bazén alebo do okolia. Iste vás poteší, že WiFi je na izbe zadarmo. Detská postieľka na vyžiadanie. K dispozícii sú aj priestranejšie rodinné izby, ku ktorým sú na vyžiadanie možné až dve prístelky.

  1. Princess Beach & Conference Resort **** – 7,8

Hotel Princess Beach & Conference Resort so štyrmi hviezdičkami je skvelou možnosťou pre firemné team buildingy. Hotel leží priamo na kamienkovej pláži a má k dispozícii moderne vybavenú konferenčnú miestnosť a WiFi pripojenie bez poplatku. Pre hostí je tu k službám aj wellness centrum, vonkajší bazén a bazén pre deti. Hotel nie je ďaleko od menšieho centra mesta Bar.

  1. Ponta **** – hodnotenie 7,8

Poďte na úžasnú dovolenku. Luxusný štvorhviezdičkový hotel Ponta ponúka klimatizované dvojlôžkové apartmány, ktoré majú balkón alebo terasu. Hotel disponuje vonkajším vyhrievaným bazénom, lehátka a slnečníky sú pri bazéne zadarmo. Je situovaný v krásnej olivovej záhrade, ktorá sa mimochodom pýši titulom Najkrajšia záhrada Čiernej Hory. Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 450 metrov od hotela.

  1. Splendid Conference and SPA Resort *****

Jediný päťhviezdičkový hotel v tomto rebríčku. Je situovaný v centre Bečići. Jedná sa o luxusný a moderný hotel, v ktorom sú tri reštaurácie, ako aj plážová reštaurácia a nechýba ani aperitív bar. Izby sú klimatizované, luxusné a s balkónom. Možnosť prístelky. Pri bazéne máte ležadlá a tiež slnečníky zadarmo. Hotel je odporúčaný aj pre vysoko náročnú klientelu.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!