TOP 6 najlepšie hotely na Istrii

Plánovanie letnej dovolenky je veľmi príjemnou každoročnou povinnosťou vo väčšine rodín. Chorvátsko patrí ešte stále k vyhľadávanej destinácii, kam sa dostanete za pár hodín aj vlastným autom. My sme pre vás vybrali top 6 hotelov na polostrove Istria, kde si užijete nádherných pár dovolenkových dní.

  1. Maestral **** – hodnotenie 9,2

Moderný štvorhviezdičkový hotel Aminess Maestral je vzdialený len sto metrov od kamenitej pláže, čo je pre Chorvátsko typické. Vnútorný bazén má morskú vodu, vonkajší sladkú a navyše je tu samostatný bazén pre deti. K dispozícii je aj fitness centrum a animačný program počas celého dňa. Stravovanie je podávané formou bufetov.

  1. Park Plaza Belvedere Medulin **** – hodnotenie 9,1

Neďaleko centra mesta Medulin je vybudovaný tento hotel len 150 metrov od kamenistej pláže a pol kilometra ďaleko je aj piesočnatá pláž, kde je servis za poplatok. Pri dvoch vonkajších bazénoch so slanou vodou je v cene pobytu. V areáli sú športové ihriská a zabezpečený je aj animačný program.

  1. Valamar Sanfior **** – hodnotenie 9,1

Len päťdesiat metrov od plážovej promenády sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Valamar Sanfior s vonkajším aj vnútorným bazénom. V hlavnej sezóne je tu aj animačný program a za zmienku stojí aj tenisový kurt, vodné športy či možnosť zapožičania bicyklov.

  1. Laguna Bellevue Apartments **** – hodnotenie 9

Ďalším v poradí je skvelý hotelový rezort apartmánov len sto metrov od pláže. Podľa počtu ľudí si môžete vybrať veľkosť apartmánu. Stravu si môžete zabezpečovať sami alebo využiť možnosť polpenzie v hotelovej reštaurácii. V areáli je pre hostí prístupný aj vonkajší bazén a k dispozícii v rezorte je aj WiFi pripojenie.

  1. Istra Island **** – hodnotenie 9

Na malom ostrove Crveni Otok sa nachádza veľký hotelový komplex Island Hotel Istra so štyrmi hviezdičkami len pár metrov od piesočnatej pláže. Strava je formou bufetov. Pre deti sú tu dva vonkajšie bazény s morskou vodou, pre dospelých je jeden ďalší vonkajší a jeden vnútorný. Za extra poplatok môžete využiť služby wellness.

  1. Laguna Albatros **** – hodnotenie 8,9

V neposlednom rade je tu štvorhviezdičkový hotel Laguna Albatros len 150 metrov od skalnatej pláže. O zábavu sa postarajú animátori a pravidelná živá hudba. V areáli je množstvo športovísk, ktoré môžu hostia využívať. Oddychovať môžete aj pri vonkajšom bazéne a deti sa zabavia v ich samostatnej časti.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!