TOP 6 najlepšie hotely na Korfu

Strávte v dovolenku v jednom zo šiestich najlepších hotelov na gréckom ostrove Korfu, ktorý patrí medzi hlavné klenoty Iónskeho mora! Nádherná zeleň cyprusov, olivovníkov, citrónovníkov, či eukalyptov, piesočnaté a okruhliakové pláže a čisté more, ktoré je tyrkysovo sfarbené. Neváhajte a poďte na dovolenku na Korfu, je to pravá perla Grécka!

  1. Kontokali Bay Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,3

Prvý hotel v tomto rebríčku je krásny až rozprávkový komplex Kontokali Bay Hotel & Spa. Je situovaný v centre východného pobrežia tohto ostrova. V letovisku Kontokali, 6 kilometrov od mesta Korfu. V rokoch 2006 a 2007 si prešiel hotel väčšou rekonštrukciou. Dnes ponúka luxusné, veľmi pohodlné ubytovanie a vynikajúce stravovanie.

  1. Marbella Beach Corfu ***** – hodnotenie 9,2

V poradí druhý hotel je situovaný na juhovýchodnom pobreží smaragdového ostrova Korfu. Disponuje súkromnou plážou, ktorá je kamienkovo-piesočnatá. Luxus, krásny výhľad na Jónske more.

  1. Delfinia **** – hodnotenie 9

Prázdninový rezort Delfinia je situovaný v kľudnej časti letoviska Moraitika. Obklopený krásnou záhradou. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a taktiež aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa priamo pri piesočno-kamienkovej pláži. Slnečníky sú na pláži zadarmo, za ležadlá a osušky je potrebné dať zálohu.

  1. Mayor Capo di Corfu (ex Aquis) **** – hodnotenie 9

Moderný 4-hviezdičkový komplex je situovaný v krásnej záhrade, v pokojnom prostredí, priamo pri pieskovej pláži. Hotel odporúčame pre relax, oddych, ideálna rodinná dovolenka. All inclusive služby sú na skvelej úrovni, personál je priateľský a kuchyňa výborná.

  1. PrimaSol Ionian Sun **** – hodnotenie 9

Na piatom mieste sa umiestnil Primasol Louis Ionian Sun Hotel, ktorý sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova Korfu. Je situovaný len malý kúsok od kamienkovej pláže. 15 km od mesta Korfu.

  1. Elea Beach **** – hodnotenie 8,8

Síce na poslednej priečke, ale to nič nemení na fakte, že sa jedná o hotel s dobrými službami, kde množstvo klientov zažilo úžasnú dovolenku. Koniec koncov, vysoké hodnotenie hotela hovorí za všetko. Jedná sa o rodinný hotel v letovisku Dassia, priamo pri pláži, ktorá je kamienková. Neďaleko od centra.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!