TOP 6 najlepšie hotely na Kréte

Jeden z najobľúbenejších ostrovov v Grécku s ideálnymi podmienkami na perfektnú dovolenku. Kréta je je spomedzi všetkých gréckych ostrovov najväčšia. Ponúka bohatú históriu, kultúru, vynikajúcu lokálnu aj európsku kuchyňu, príjemné dlhé piesočnaté pláže a zátoky, alebo aj cez 3000 jaskýň – najviac populárnou je svätyňa Ida, kde sa údajne podľa legendy narodil Zeus. Najlepšia pláž sa nachádza v meste Chania, ide o Elafonissi, ktorá má ružovkastý piesok. V tomto meste okrem iného nájdete množstvo historických krás.

Kto bol raz na Kréte, chcel sa tam vrátiť. Túžite po dovolenke na Kréte? K dobrej dovolenke patrí v prvom rade špičkový hotel. Nižšie je 6 hotelov, ktorým dali klienti najlepšie hodnotenia. Ktorý si vyberiete?

  1. Avra Imperial Beach Resort and Spa ***** – hodnotenie 9,4

Na prvom mieste je krásny luxusný hotel so službami na vysokej úrovni. Skvelá kuchyňa, ubytovanie a SPA centrum. Hotel je situovaný v dedinke Kolymbari. Je vzdialený len 100 metrov od dlhej piesočnatej pláže. Ideálna voľba na rodinnú dovolenku, kde si dobre oddýchnete.

  1. Atrium Ambiance **** – hodnotenie 9,4

Na druhej priečke je metský hotel, ktorý je plne renovovaný, k dispozícii je 137 izieb. Zariadené sú v modernom šate, s balkónom alebo terasou. Skvelý servis. Len pre dospelých.

  1. The Island **** – hodnotenie 9,1

Ide o luxusný rozľahlý hotelový rezort, ktorý je situovaný neďaleko centra letoviska Gouves. Tento komplex je koncipovaný pre dospelých. Je tu skvelé wellness centrum, turecký kúpeľ. Kvalitné masáže sú za poplatok. Krásna a dlhá piesočnatá pláž je vzdialená len 50 metrov.

  1. Rethymno Palace **** – hodnotenie 9,1

Na ďalšom mieste je 4-hviezdičkový pekný hotel Rethymno Palace Hotel. Je situovaný v pokojnej časti dedinky Adelianos Kampos. Priamo pri krásnej piesčito-kamienkovej pláži, na ktorej sú slnečníky a lehátka zadarmo a to aj pri bazéne. Len 6 km od krásneho historické mesta Rethymno, kde sa bez problémov dostanete verejnou dopravou. Nachádza sa tu napríklad pevnosť Fortezza, obľúbené Archeologické múzeum, množstvo kaviarní, mestský park.

  1. Creta Maris ***** – hodnotenie 9

Tento luxusný hotel leží v krásnom prostredí, na pokojnom mieste, konkrétne v malom zálive. Veľa klientov určite ocení, že je v tradičnom krétskom štýle. Vynikajúca kuchyňa. Miestne produkty si hneď obľúbite. Priamo na piesočnato-kamienkovej pláži, ktorá je menšia a slnečníky, ležadlá ako aj osušky sú zadarmo.

  1. Lyttos Beach ***** – hodnotenie 9

Nádherný rozľahlý hotelový komplex, ktorý sa skladá z niekoľkých budov, ktoré sú obklopené krásnou záhradou. Leží priamo na pieskovej pláži, oddelená je pobrežnou promenádou. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, ktoré sa okrem iného môžu vyšantiť aj v aquaparku Anopolis, ktorý je cca 12 km od hotela. Milovníci golfu ocenia, že golfové ihrisko je vzdialené len približne 5 km.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!