TOP 6 najlepšie hotely na Kvarneri

Chorvátsko má množstvo rôznych oblastí, kde turisti chodia na letné dovolenky a jednou z nich je aj Kvarner. Ide o pevninu, ale aj o súostrovie. Vybrali sme práve šesť skvelých hotelov v tejto oblasti. Ktorý z nich na vás zapôsobí najviac?

  1. Aurora **** – hodnotenie 9,4

Štvorhviezdičkový Wellness Hotel Aurora je situovaný len päťdesiat metrov od prírodnej pláže a je novozrekonštruovaný. Ako už názov napovedá, podstatnú časť hotela tvorí wellness, sauny či spa centrum. Hostia majú k dispozícii vonkajší a vnútorný bazén, oba so slanou vodou. Stravovanie polpenziou je formou bufetov a WiFi pripojenie je zdarma.

  1. Family Hotel Vespera **** – hodnotenie 9,2

Druhý v poradí je krásny moderný hotel ideálny pre rodiny s deťmi, pretože je v areáli zabezpečený program pre deti do 16 rokov. Stravovanie si môžete zvoliť medzi polpenziou a all inclusive. Plážový a bazénový servis je zadarmo. Sú tu dva bazény pre deti a trojúrovňový bazén so slanou vodou. Počas svojho pobytu si môžete zacvičiť aj vo fitness centre.

  1. Vitality Punta hotel **** – hodnotenie 9

Ďalší hotel je rozsiahly komplex len päťdesiat metrov od pláže, kde sú animačné programy a cvičenie pre hostí. Stravovanie je možné formou bufetov. Hostia majú na výber hneď niekoľko sáun a k dispozícii je aj wellness centrum, vonkajší a vnútorný bazén s morskou vodou. Hotel je zrekonštruovaný, takže prostredie je pravé pre vašu dovolenku.

  1. Grand Hotel Imperial **** – hodnotenie 9

Štvorhviezdičkový Valamar Imperial Hotel umiestnený v krásnej záhrade je špecifický, pretože návštevníci musia mať nad osemnásť rokov. Areál je približne štyristo metrov od mestskej pláže, hotel má vnútorný aj vonkajší bazén a wellness centrum. Na recepcii je možné si zapožičať si bicykel a spoznať okolie.

  1. Remisens Family Hotel Marina **** – hodnotenie 8,8

Len tridsať metrov od kilometer dlhej pláže sa nachádza piaty hotel v poradí, kde je aj plážový bar. Zároveň je v objekte aj pizzéria, reštaurácia i kaviareň. Oddýchnuť si môžete pri vonkajšom, vnútornom bazéne alebo v relax zóne. Zabezpečené sú tiež animácie pre hostí každého veku.

  1. Carolina **** – hodnotenie 8,7

Posledným hotelom v našom zozname je Carolina so štyrmi hviezdičkami, postavený len päťdesiat metrov od pláže so zálivmi, kde si môžete vyskúšať množstvo vodných športov. V spoločných priestoroch je WiFi zdarma. V stravovaní si môžete zvoliť čisto raňajky alebo polpenziu. V rezorte je aj vonkajší bazén a tenisový kurt.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!