TOP 6 najlepšie hotely na Makarskej riviére

Aká konkrétna lokalita vás napadne, keď sa povie chorvátska dovolenka? Väčšinu milovníkov tejto krajiny je to práve Makarska riviéra, srdce strednej Dalmácie. Vyberte si jeden z nasledujúcich šiestich hotelov pre svoj letný oddych?

  1. Sensimar Adriatic Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Ako prvý sme vybrali rozsiahly moderný hotel umiestnený na dva kilometre dlhej pláži, kam sa hostia dostanú po schodoch. Vonkajší bazén je naplnený slanou vodou a počas dňa si môžete zacvičiť aerobic, ísť do fitness centra alebo využiť niektoré zo športovísk. Stravovanie je formou bufetov a na výber máte polpenziu alebo all inclusive.

  1. Bluesun Resort Afrodita **** – hodnotenie 9,3

Len sto metrov od kamienkovej pláže sa nachádza komplex menších vilkových budov. V areáli je aj bazén, pre deti tu máte k dispozícii detské ihrisko a priestor pre loptové hry. Pre hostí je tu počas dňa zabezpečený aj ani animačný program. Za poplatok môžete využiť saunu a masáže.

  1. Park **** – hodnotenie 9,3

Ak vás láka rušnejšia dovolenka, potom je Hotel Park so štyrmi hviezdičkami ideálny, pretože je umiestnený priamo na rušnej promenáde a od pláže je vzdialený len desať metrov. Pri vonkajšom bazéne sú tu zdarma pripravené lehátka a slnečníky. V hoteli si môžete na recepcii požičať bicykle či skútre.

  1. Bluesun Hotel Berulia **** – hodnotenie 9,2

Pre hostí s autom je v hoteli Bluesun Berulia parkovanie počas pobytu úplne zadarmo. Pláž je len päťdesiat metrov ďaleko a vstupuje sa na ňu schodami, má pozvoľný vstup. V areáli je kaviareň, ale aj možnosť zahrať si biliard. Čas môžete tráviť aj pri sladkovodnom bazéne.

  1. Apartmány Dota **** – hodnotenie 9

V štvorhviezdičkovom apartmánovom komplexe Dota si užijú dovolenku najmä rodiny. Stravovanie si hostia zabezpečujú sami, v apartmánoch sú kuchynské kúty alebo si môžu prikúpiť polpenziu. Objekt je oplotený a je len desať metrov od pláže, situovaný priamo na promenáde.

  1. Ivando **** – hodnotenie 9

V meste Drveník sa päťdesiat metrov od pláže nachádza posledný hotel nášho výberu, ktorý má vlastné parkovisko pre hostí zdarma. Polpenzia je formou bufetov, v prípade potreby nie je problém dokúpiť aj obedy. Apartmány v hoteli sú pomerne veľké a zrekonštruované s moderným nábytkom.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!