TOP 6 najlepšie hotely na Malte

Dovolenkových destinácií je neúrekom, no vybrať tú pravú nie je jednoduché. Avšak, Malta by mohla byť tou správnou voľbou. Samostatná ostrovná krajina južne od Talianska ponúka skvelý oddych pri Stredozemnom mori možno práve v jednom z týchto TOP šesť najlepších hotelov.

  1. Seabank Resort & Spa **** – hodnotenie 8,7

Štvorhviezdičkový hotel Seabank Resort & Spa sa nachádza v severozápadnej časti ostrova a pláž je vzdialená len cez promenádu. Hotel je od hlavného mesta Valleta iba 25 kilometrov a spred hotela tam premáva autobus. V priestoroch zariadenia je vlastné spa centrum s množstvom služieb na výber. Hostia majú k dispozícii WiFi pripojenie na izbách zdarma, fitness centrum aj vonkajší bazén. Animačný program je zabezpečený počas celej sezóny.

  1. Preluna & Spa **** – hodnotenie 8,4

Hotel Preluna & Spa so štyrmi hviezdičkami je v centre maltského mesta Sliema a pláž je od neho len päťdesiat metrov. Návštevníci si môžu vybrať so všetkých programov stravovania. Hotel má nielen vonkajší a vnútorný, ale aj samostatný bazén pre deti. Taktiež je tu fitness centrum či welness s vírivkou na vrchnom poschodí s exkluzívnym výhľadom.

  1. San Antonio Hotel & Spa **** – hodnotenie 8,3

Štvorhviezdičkový hotel San Antonio Hotel & Spa je situovaný na južnom ostrove Malty Gozo v jeho severnej časti. Hotel má tiahly vonkajší bazén, od pláže ho delí len 150 metrov. Pre deti je pripravený animačný program a taktiež je tu detský bazén. Hostia majú spravovanie formou programu all inclusive a zároveň môžu využívať aj fitness centrum.

  1. Bay View *** – hodnotenie 8,1

Len tri kilometre od hlavného mesta Valleta sa nachádza tento trojhviezdičkový hotel. Jeho menšou nevýhodou síce je vzdialenosť ku pieskovej pláži, čo je 750 metrov, no služby sú vynikajúce. Je tu vonkajší, vnútorný a detský bazén. Deti určite ocenia aj detské ihrisko. Hotel ponúka hosťom aj bohatú ponuku SPA centra (za poplatok) alebo voľný vstup do fitness centra. Hotel je známy vynikajúcou kuchyňou.

  1. Paradise Bay **** – hodnotenie 7,9

Na severe Malty môžete využiť služby štvorhviezdičkového hotela Paradise Bay, ktorý je postavený priamo na súkromnej pláži. K hotelu patria aj tri vonkajšie bazény a vnútorný vírivka. Počas dňa je zabezpečený animačný program a hostia majú bezplatný prístup aj do fitness centra a na dva tenisové kurty. Hotel ponúka all inclusive program formou bufetov.

  1. Mellieha Bay **** – hodnotenie 7,8

Štvorhviezdičkový hotel Mellieha Bay je vzdialený od centra mesta Mellieha len tri kilometre a k súkromnej pláži s barom je to iba päťdesiat metrov. Hotel má vyhrievaný krytý bazén a dva vonkajšie s časťou pre deti. Na izbách je WiFi pripojenie a pre deti je zabezpečený animačný program. Taktiež je k dispozícii detský kútik a ihrisko, pre dospelých tenisový kurt.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!