TOP 6 najlepšie hotely na ostrove Kos

Zarezervujte si cez internet skvelú dovolenku na malebnom gréckom ostrove Kos za perfektnú cenu. Ideálny pre milovníkov života, krásneho mora a úchvatnej histórie. Ostrov Kos mnohí považujú za akoby mladšieho brata Rhodosu. Dôvodov je viacero. Je tu rovnaké podnebie, alebo aj perfektná úroveň služieb. Všetko je však však v menšom balení, teda oveľa menej hotelov, ale čo iste poteší dovolenkárov, aj menej ľudí.

Vedeli ste, že tento ostrov je populárny aj vďaka tomu, že je to rodisko otca medicíny, Hippokrata?

Ostrov sa nachádza v juhovýchodnej časti Egejského mora. Naj oblasti na Kose sú Kefalos, Tigaki, Lambi a Kardamena. Najčastejšie sú tu krásne piesočnaté pláže, samozrejme s čistou vodou. K tým vôbec najkrajším plážam radíme jednoznačne Mastichari Beach, Paradise, Lambi, Kefalos Beach, Camel Beach a to nie je všetko.

Poďte na letnú dovolenku na ostrov Kos. Zvoľte si jeden z týchto šesť skvelých hotelov. Ktorý sa vám páči najviac?

  1. Sovereign Beach **** – hodnotenie 8,7

Ako najlepší hotel vyšiel na základe veľkého počtu recenzií hotelový komplex Sovereign Beach. Je situovaný v pokojnej, tichej lokalite, obklopený krásnou záhradou. Priamo na širokej piesočnato-kamienkovej pláži. Je situovaný len 2 km od centra mesta Kardamena. Na pláži sa nachádza aj all inclusive bar, lehátka a slnečníky sú bez poplatku.

  1. Blue Lagoon Resort ***** – hodnotenie 8,7

Na druhom mieste je krásny, päťhviezdičkový luxusný hotelový komplex. Je situovaný vo veľkej záhrade. Pár krokov od mora. Je vhodný ako pre dovolenkárov, ktorí hľadajú relax a potrebujú načerpať energiu, tak aj pre rodinky, priateľov, ktorí hľadajú zábavu.

  1. Grecotel Royal Park **** – hodnotenie 8,7

V poradí tretí hotel patrí pod sieť hotelov Grecotel. Je situovaný v oblasti Marmari, ktorá je medzi dovolenkármi známa hlavne svojou krásnou plážou, je dlhá, s jemným bielym pieskom. More je nádherné, priezračné.

  1. Mitsis Blue Domes Resort & Spa ***** – hodnotenie 8,6

Veľmi pekný hotel, zaujme vás už na prvý pohľad jeho unikátna architektúra. Služby na kvalitnej úrovni. Nachádza sa v oblasti Kardamena, priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži. Skladá sa z peknej hlavnej budovy a viliek, ktoré sú v tradičnom gréckom štýle. Luxusne zariadené izby a apartmány.

  1. Princess of Kos **** – hodnotenie 8,3

Na predposlednej priečke sa umiestnil rozľahlý hotelový komplex. Nachádza sa v kľudnej lokalite, blízko dediny Mastichari. Teda v severnej časti tohto ostrova. Je situovaný priamo pri veľmi peknej piesočnatej pláži. Odporúčame pre rodiny s deťmi.

  1. Atlantis **** – hodnotenie 8,3

Aj následujúci hotel je obklopený krásnou, dobre udržiavanou záhradou. Areál hotela leží priamo na pláži. Stredisko Lambi. Izby sú štandardne vybavené, majú balkón alebo terasu. V hoteli sú organizované skvelé grécke večery, kde nemôže chýbať kvalitná živá hudba.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!