TOP 6 najlepšie hotely na Peloponéze

Peloponéz je polostrov, situovaný na juhu gréckej pevniny. Patria k nemu aj malé ostrovy. Je lemovaný krásnymi plážami, hlavne piesočnatými s modrou priezračnou vodou. Za rušnejšiu môžeme označiť pláž v letovisku Tolo, ktorá je vhodná pre milovníkov rôznych vodných športov. K oddychovejším radíme pláže v letovisku Niforeika. Medzi najkrajšie pláže Peloponézu sú označované Simos beach (biely piesok, nádherná voda), Mavrovouni beach (ocenená Modrou vlajkou, má cez 6 km, taktiež piesočná), Selinitsa beach, Ermioni beach, Psili Ammos, alebo aj Karathosa. Peloponéz je aj ideálny pre milovníkov histórie, na rodinnú dovolenku. Výhodné ceny, chutná kuchyňa a mnoho iného.

Už len vybrať hotel. Týchto šesť poskytuje najlepšie služby podľa dovolenkárov cestovnej agentúry Invia. Vysoký počet bodov hovorí jasnou rečou. Pre ktorý ste sa rozhodli?

  1. Grecotel Olympia Oasis **** – hodnotenie 9,3

Na prvom mieste sa nachádza exkluzívny hotel, ktorý patrí pod sieť Grecotel. Je situovaný v oblasti Kyllini, západný Peloponéz. Komplex tvorí spolu s hotelmi Olympia Riviera Thalasso a Mandola Rosa. Nádherné prostredie, priamo pri pieskovej pláži. V hoteli je dokonca aj amfiteáter. Vonku sú štyri bazény, aj s toboganmi. Lehátka a slnečníky sú zadarmo – na pláži aj pri bazénoch.

  1. The Grove Seaside **** – hodnotenie 8,8

Poďte na pohodlnú dovolenku, služby v tomto hoteli vám to zaistia. Profesionálny a skúsený manažment. Štýlový interiér ako aj exteriér. Perfektná poloha, kamienková pláž Plaka je rovno pred hotelom.

  1. Pavlina Beach **** – hodnotenie 8,6

Jedná sa o rodinný hotel, veľmi obľúbený. Situovaný uprostred krásnych záhrad, pri pieskovo-kamienkovej pláži. Krištáľovo čisté more. Priestranné izby. Občerstviť sa v bare možno pri bazéne aj na pláži. Nechýba detské ihrisko a detský bazén. Lehátka a slnečníky sú bez poplatku. Komfortne zariadené izby, výhľad na more alebo záhradu v hoteli.

  1. Aldemar Olympian Village ***** – hodnotenie 7,9

Medzi najlepšími hotelmi je právom zaradený aj tento luxusný hotelový komplex v oblasti Skafidia, patriaci pod sieť Aldemar. Je situovaný pri krásnej širokej pieskovej pláži. Bude vaša all Inclusive dovolenka v tomto krásnom hoteli?

  1. Porto Rio **** – hodnotenie 5,7

Hotel poskytuje svojim klientom unikátny výhľad na most Rio. Je situovaný blízko centra Patrass, kde je veľa obchodov, barov, reštaurácií. Izby sú komfortne zariadené.

  1. Grecotel Olympia Riviera Thalasso ***** – hodnotenie 9,6

Na poslednej priečke, aj keď s vysokým hodnotením je exkluzívny hotel, patrí pod grécku sieť hotelov Grecohotel. Je situovaný priamo pri pláži. Dedinka Kastro je vzdialená od hotela 8 km. Vrámci ubytovania sú ponúkané 2-lôžkové bungalovy s možnosťou prístelky.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!