TOP 6 najlepšie hotely na Sardínii

Dovolenka na Sardínii vám spojí typický taliansky život a ostrovnú dovolenku v jedno. V Stredozemnom mori Ide o druhý najväčší ostrov. Ktorý z nasledujúcich šiestich hotelov sa vám zapáči najviac?

  1. Chia Laguna Resort Village **** – hodnotenie 9,4

Na úplnom južnom konci ostrova je krásny štvorhviezdičkový hotel umiestnený do záhrady. Počas pobytu vás a vaše deti zabaví animačný tím rôznymi cvičeniami, hrami, turnajmi či večerným programom. Pláž je od hotela vzdialená sedemsto metrov, no dostať sa tam môžete aj pravidelne jazdiacim vláčikom.

  1. Camping Village Laguna Blu – Alghero **** – hodnotenie 9,4

Len päť kilometrov od centra mesta Alghero leží krásny hotel so súkromnou plážou. Raňajky sú formou bufetov, obedy a večere výber z menu. Pre deti je tu vo vonkajšom bazéne vyhradená detská časť, zároveň program v miniklube. V spoločnom priestore môžu hostia využívať spoločný gril.

  1. Le Dune Resort & Spa **** – hodnotenie 9,4

Tretí v poradí je štvorhviezdičkový rozsiahly rezort s takmer päťsto radovými domčekmi. Vzdialenosť od pláže sa líši, je od dvesto do osemsto metrov a súčasťou je aj plážový bar. O zábavu sa stará animačný tím. K dispozícii sú štyri tenisové kurty a luxusné wellness centrum.

  1. Pullman Timi Ama Sardegna ***** – hodnotenie 9,2

Nasleduje hotel s obrovským a dominantným vonkajším bazénom s barom a vírivkou, od ktorého je pláž len cez záhradu. Animačný program je pripravený počas celého dňa. Nechýba samostatný detský bazén a wellness centrum. Hostia si tu môžu požičať bicykel a objavovať okolie.

  1. Grand Hotel Smeraldo Beach **** – hodnotenie 9,1

Na severnom pobreží, len dvesto metrov od centra mesta Baja Sardinia je ďalší hotel so štyrmi hviezdičkami s plážou vzdialenou päťdesiat metrov, kde je servis zdarma. Vonkajší bazén má časť s vírivkou. Raňajky sa podávajú formou bufetov, večere sú výber zo širokého menu. Dva vnútorné bazény sú hydromasážne.

  1. Colonna Resort ***** – hodnotenie 9

Pre milovníkov dovoleniek pri bazéne je tu päťhviezdičkový Colonna Resort s kaskádovitým bazénom s morskou vodou a barom. Pláž je v hotelovej záhrade so servisom zdarma. Deti môžu využívať miniklub v pravidelných časových intervaloch počas dňa. V areáli je rozsiahle spa centrum s ponukou rôznych masáží.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!