TOP 6 najlepšie hotely na Severnom Cypre

Absolútny hit! Severný Cyprus ponúka ideálne podmienky na úžasnú rodinnú dovolenku. Luxusné hotely s výborným servisom, nádherné pláže, krásne, až priezračne čisté Stredozemné more a bohatá história! Poďte na dovolenku na Severný Cyprus do jedného z týchto top hotelov. Na základe recenzii a bodovania vyhrali medzi klientmi na plnej čiare. Skvelé cenové relácie, vyberie si aj náročný zákazník! Bude vaša dovolenka v tomto roku v podobe all incuslive zájazdu na Severnom Cypre? Možno si objednať pohodlne, cez internet!

  1. Noahs Ark Delux Hotel & Casino ***** – hodnotenie 9

Tento nádherný hotel je situovaný v oblasti Bafra. Samotná hotelová budova pripomína Noemovu archu. Ako môžete vidieť aj na fotografiách, priamo pred hotelom je krásna piesočnatá pláž, dlhá 1 350 metrov, na ktorej sú slnečníky i lehátka zadarmo. Ide o komfortne vybavený hotel s priestrannými izbami, ktoré majú balkón či terasu. Hostia sa tu rozhodne nebudú nudiť. K dispozícií je spa centrum, tenisové kurty, posilovňa a to nie je ani zďaleka všetko.

  1. Acapulco ***** – hodnotenie 8,6

Hotely v tomto zozname sú jednoducho veľkolepé. Inak tomu nie je ani pri druhom hoteli v poradí. Ide o rozľahlý hotelový areál, ktorý je situovaný 10 km od centra letoviska Kyrenia. Leží priamo pri dlhej piesočnatej pláži. Prázdninový rezort Acapulco disponuje priestornými dvojlôžkovými izbami, ktoré sú moderné, možnosť prístelky. Detská postieľka či vysoká jedálenská stolička je na vyžiadanie. Izby s priamym výhľadom na more sú za poplatok, ako aj s bočným výhľadom. Ponuka služieb je pestrá, kuchyňa skvelá, množstvo možností.

  1. Salamis Bay Conti Resort ***** – hodnotenie 8,5

Aj na treťom mieste je päťhviezdičkový hotelový komplex. Nachádza sa v pokojnej oblasti, približne 8 km od letoviska Famagusta. Pláž je v bezprostrednej blízkosti. Vrámci ubytovania sú k dispozícii hotelové izby, ale ubytovať sa možno aj v suitách a záhradných bungalovoch.

Čo sa týka bazénov, využiť možno detský bazén, veľký vonkajší bazén o rozlohe 900 m2, vnútorný vyhrievaný bazén a jacuzzi. Mimochodom lehátka a slnečníky sú pri bazéne a taktiež aj na pláži zadarmo. Za poplatok môžete navštíviť wellness centrum, turecké kúpele, skvelé masáže či napríklad zahrať si tenis na kurtoch s osvetlením.

  1. Vuni Palace ***** – hodnotenie 8,5

Na štvrtej pozícii sa umiestnil moderný hotelový rezort, ktorý je priamo pri umelo vybudovanej pláži, kamienkovo-piesočnej. Celkovo sa v hoteli nachádza 176 izieb, komfortne zariadených. Panuje tu príjemná atmosféra, nechýbajú pravidelné animačné programy, ako pre deti – hry, súťaže, mini klub, bazén, tak a pre dospelých sú usporadúvané rôzne večerné zábavné programy. Vonkajší a vnútorný bazén, minibar, fitness, wifi zadarmo sú samozrejmosťou. Od centra mesta je hotel vzdialený 1000 metrov, od letoviska 35 km.

  1. LA Hotel & Resort **** – hodnotenie 8,1

Na piatom mieste je prvý hotel v tomto zozname, čo má štyri hviezdičky, ale to nič nemení na tom, že je to taktiež obľúbený hotelový rezort, ktorý má veľmi dobré recenzie a hodnotenia. Skladá sa z hlavnej budovy a viliek, ktoré sú umiestnené do záhrady s bazénom. Hotel je situovaný priamo pri súkromnej pláži. Vzdialená je približne 200 metrov a síce je sprístupnená podchodom pod komunikáciou. Služby sú na skvelej úrovni.

  1. Chateau Lambousa **** – hodnotenie 8,1

Zažite krásnu romantickú dovolenku. V tomto hoteli sa cítia návštevníci ako na zámku. Krásne, pokojné prostredie. Nechýba fitness centrum, turecké kúpele, SPA, masáže. Pre vaše malé ratolesti je tu ihrisko, bazén, ako aj miniklub a je tu k dispozícii aj služba stráženia detí.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!