TOP 6 najlepšie hotely na Sicílii

Milujete Taliansko, no zároveň chcete mať pokojnejšiu dovolenku? Potom si vyberte jeden z nasledujúcich šiestich hotelov na najväčšom autonómnom ostrove v Stredozemnom mori, Sicílii.

  1. Atahotel Capotaormina **** – hodnotenie 9,5

Priamo na pláži sa na útese východného pobrežia ostrova nachádza hotel Unahotel Atahotel Capotaormina. Hostia môžu využívať vonkajší bazén so servisom, ale i posilňovňu. Stravovanie je na raňajky formou bufetu a večer si môžete vybrať z menu, ktoré má štyri chody.

  1. Bay Palace **** – hodnotenie 9,1

Hotel Bay Palace je postavený v kopci s nádherným výhľadom na štyristo metrov vzdialenú pláž, na ktorú sa dostanete hneď cez cestu. Vonkajší bazén má vyčlenenú časť pre deti a je tu snack bar. Program každý večer je tematický zameraný a často sa spája s ochutnávkami jedla. Raňajky majú formu bufetu, večere menu.

  1. Baia di Tindari **** – hodnotenie 8,8

Tretí hotel je situovaný na severovýchodnom pobreží ostrova a obklopuje ho les, cez ktorý sa dostanú hostia na pláž s pozvoľným vstupom do mora, nechýba plážový bar. Pre deti sú tu dva detské bazény, ihrisko a miniklub. Stravovanie je formou all inclusive. Relax si môžete užiť vo wellness centre.

  1. Naxos Beach Resort **** – hodnotenie 8,8

Štvorhviezdičkový Una Hotel Naxos Beach ponúka ubytovanie vo viac ako 600 izbách v krásnom prostredí záhrad, s výhľadom na sopku Etna a plážou priamo pri hoteli. Sú tu štyri rôzne bazény, jeden z nich aj olympijský a servis je zdarma. Intenzitu stravovania si zvolia hostia, možnosť je aj all inclusive.

  1. Fiesta Athenee Palace **** – hodnotenie 8,5

V hoteli Fiesta Athenee Palace sa hostia nebudú nudiť. Počas dňa je zabezpečený animačný program, pre deti sú tu kluby podľa veku, detské ihrisko a večer si zatancujete na diskotéke. Hotel je priamo pri pláži a v areáli je aj veľký bazén. Frekvenciu stravovania si hostia vyberajú.

  1. Olimpo **** – hodnotenie 8,4

Komplex Olimpo so štyrmi hviezdičkami je výťahom prepojený so spodným hotelom, kde hostia môžu využívať servis. Od pláže je vzdialený päťsto metrov a návštevníci si môžu vybrať medzi súkromnou a verejnou. Každá izba má k dispozícii jeden slnečník a dve lehátka. Parkovanie je pri hoteli zdarma a v areáli je zároveň aj fitness centrum či spa.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!