TOP 6 najlepšie hotely na Slnečnom pobreží – výhodná rodinná dovolenka

Túžite po skvelej dovolenke s deťmi v najväčšom bulharskom prímorskom letovisku? Dovolenkujte na Slnečnom pobreží, ktoré dokonca prirovnávajú k Ibize v Španielsku. Slnečné pobrežie sa vyznačuje perfektnými hotelovými komplexmi. Nachádzajú sa tu ako malé kvalitné hotely, tak i veľké rodinne rezorty. Je tu široká piesková pláž, niekde až 150 m a dlhá 8 km. Táto pláž je lemovaná pobrežnou promenádou, kde sú rôzne chutné stánky, kaviarne, obchody. Pre milovníkov športu či adrenalínu sú tu pripravené najrôznejšie atrakcie.

Dobré ceny, služby, veľká ponuka výletov. Jednoducho toto letovisko môžeme s pokojom odporučiť na peknú letnú dovolenku. To je však jedna strana mince. Nie je hotel, ako hotel. Ako to už býva, ponuka je veľká a dobre si vybrať môže byť naozaj náročné. Nie však pre vás! Na základe recenzií a skúsenosti ostatných dovolenkárov vyšlo týchto šesť hotelov ako najlepších. Získali najviac bodov, pričom bodový priemer sa skladá z jednotlivých hodnotení za ubytovanie, stravovacie služby, pomer ceny/kvality a nakoniec aj okolia. Strávte dovolenku v Slnečnom pobreží, tieto hotely sú skvelé!

  1. Riu Helios **** – hodnotenie 9,6

Hotel je nový, moderný a je situovaný len 100 m od nádhernej dlhej piesočnatej pláže, prístup je cez plážovú promenádu. Blízko hotela majú klienti rôzne nákupné možnosti a zábavu. Od obchodov, reštaurácii, barov, diskoték, lunapark, vodné športy na pláži, trhy a pod. Letisko Burgas je vzdialené 33 km. Hotel je skvele vybavený, má až 358 elegantne zariadených izieb. Krásny výhľad na more. Nechýba fitness centrum, alebo aj sauna či kozmetický a masážny sálon. Vonkajšie bazény sú hneď dva. Pre deti je tu mini klub, detské ihrisko.

  1. Majestic **** – hodnotenie 9,4

Rezort sa nachádza v severnej časti Slnenčného pobrežia, priamo pri pláži. Je rozľahlý o čom svedčí aj počet priestranných izieb, celkovo ich je až 734. Pekný výhľad na more. Určite oceníte aj luxusné SPA a thalosso centrum. Nemôže chýbať detsé ihrisko a mini klub. Pri bazéne sa možno občerstviť v snack bare. Lehátka a slnečníky sú zadarmo. Do pozornosti dávame aj štýlové a la carte reštaurácie.

  1. Royal Palace Helena Sands ***** – hodnotenie 9,1

Na treťom mieste v poradí sa nachádza päťhviezdičkový hotel Royal Palace Helena Sands s veľmi vysokým ohodnotením. Pre deti nemôžu chýbať animačné programy. Hotel má aj detský kútik, fitness. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne ako aj na pláži pochopiteľne zadarmo. Hotel je od letiska vzdialený 30 km.

  1. Evrika Beach **** – hodnotenie 9

Jedná sa o rodinný hotel, ktorý patrí k veľmi obľúbeným. Je situovaný v severnej časti letoviska. Priamo pri láži a od centra letoviska je vzdialený len 500 m, do ktorého môžete prejsť po pobrežnej promenáde. Izieb je tu celkovo 633, sú komfortne zariadené. Celkovo až 461 dvojlôžkových, 15 aparmánov, ktoré majú výhľad na bazén prípadne more. 48 izieb je rodinných. Tieto rodinné izby disponujú samostatnou spálňou, oddelenou prepojovacími dverami, obývaciu izbu a až dve kúpeľne. Ešte 91. štúdií a 18 jednolôžkových izieb. V každej izbe nemôže chýbať vlastná kúpeľňa. Program All inclusive je veľmi obľúbený. Pre deti nechýbajú kvalitné animačné programy – hrajú sa rôzne hry, súťaže, k dispozícii sú tvorivé a výtvarné dielničky, mini klub, ihrisko či bazén. Pre dospelých tiež nechýba kvalitný večerný program a rôzne zábavné show.

  1. Blue Pearl **** – hodnotenie 9

Hotel je situovaný priamo pri krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky sú samozrejme zadarmo. Nechýba posilovňa, rôzne masážne procedúry, pre deti skvelé animačné programy. Na pláži možno skúsiť širokú ponuku vodných športov. Hotel je v juhozápadnej časti tohto letoviska. Ubytovanie je možné v štandardných dvojlôžkových izbách, kde je možnosť jednej prístelky. Nechýbajú apartmány s jednou alebo až dvoma spálňami. Rezervujte si v tomto hoteli program all inclusive, vaša rodinka bude spokojná.

  1. Tiara Beach **** – hodnotenie 8,9

Krásny hotelový rezort, luxusný a navyše v blízkosti piesočnatej pláže. Celkovo hotel disponuje 324 izbami, ktoré sú elegantne zariadené. Skvelé SPA centrum, kaderníctvo, krytý bazén, ako aj veľký bazénový komplex. Detský bazén, ihrisko a mini klub a to nie je ani zďaleka všetko. Bude vaša all inclusive dovolenka v Bulharsku v tomto modernom prázdninovom rezorte v stredisku Slnečné pobrežie? Rozhodne dobrá voľba!

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!