TOP 6 najlepšie hotely na Zlatých pieskoch v Bulharsku

Letovisko sa nachádza približne 19 km od mesta Varna. A viete, prečo sa tak volá? Svoje meno má na základe zlatistého piesku, ktoré pokrýva pobrežie. Nechýbajú tu rôzne atrakcie. Zlaté piesky sú vhodné pre každého. Okrem iného sa pýšia veľkým množstvom zelene, alebo aj podmienkam, ktoré prispôsobil pre rodiny s deťmi. Navyše pláže sú ocenené Modrou vlajkou. To hovorí o ich čistote a kvalite. Ak chcete kvalitnú all inclusive dovolenku na Zlatých pieskoch, tu ste správne! Pre ktorý hotel sa rozhodnúť v najznámejšom letovisku v Bulharsku? Týchto šesť krásnych hotelových komplexov ponúka skvelé služby a majú vôbec najvyššie hodnotenie priamo od klientov! Ktorý si vyberiete?

  1. Melia Grand Hermitage ***** – hodnotenie 8,7

Na prvom mieste s najvyšším bodovým ohodnotením sa nachádza krásny päthviezdičkový hotelový komplex Melia Grand Hermitage. Centrum je vzdialené približne 300 metrov. K dispozícii sú komfortne vybavené izby, samozrejme klimatizované. S balkónom. Nechýbajú tiež rodinné izby. O zábavu sa postarajú kvalitné animačné a večerné programy. Deti potešia aj detský klub a bazén. Možno si zahrať biliard, stolný tenis, prípadne fitness. Hotel je situovaný len 100 metrov od pláže s pieščitým povrchom.

  1. Luna **** – hodnotenie 8

Na druhom mieste je novozrekonštruovaný moderný hotel, ktorý leží na atraktívnom mieste, približne 50 metrov od peknej pláže, ktorá je dlhá a piesočnatá. Tento prázdninový rezort ponúka kvalitné ubytovanie v moderne zariadených a vzdušných dvojlôžkových izbách. Vysoká jedálenská stolička a detská postielka je na vyžiadanie. Ak túžite po dobrej dovolenke na kľudnom mieste, kde máte blízko pláž, vynikajúco varia a k možnosti je aj relaxačné centrum, navštívte hotel Luna.

  1. Palm Beach **** – hodnotenie

Palm Beach je len 25 metrov od pláže a 200 metrov od centra mesta. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Možno si zarezervovať aj apartmán, ktorý sa skladá z predsiene a dvoch samostatných izieb. Ku každému apartmánu je aj balkón s výhľadom na more. Pre rodiny s deťmi je tu bazén s detskou časťou, ďalej detské ihrisko a kútik.

  1. Glarus **** – hodnotenie 7,5

Na štvrtej pozícii je moderný a komfortný plážový rezort Glarus, ktorý je situovaný na atraktívnom mieste. Priamo na krásnej piesčitej pláži. Izby sú moderne zariadené, priestranné. Služby sú na skvelej úrovni. Lehátka a slnečníky sú zadarmo.

  1. Central **** – hodnotenie 7,2

Ďalší elegantný hotel v poradí je novootvorený rezort Central, len 400 metrov od krásnej piesčitej pláže. Od centra mesta 200 metrov. Vrámci ubytovania sú k dispozícii dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek.

  1. Gladiola Star **** – hodnotenie 7,1

Ako môžete vidieť aj na fotkách, na našom poslednom mieste sa nachádza veľmi rozsiahly hotelový komplex Gladiola Star. Vzdialený je len 60 metrov od peknej piesočnatej pláže. Tento prázdninový hotel, ktorý je čiastočne zrekonštruovaný disponuje pekne zariadenými dvojlôžkovými izbami, možnosť až dvoch prísteliek, s balkónom. Detská postieľka je za príplatok, stačí si ju vyžiadať.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!