TOP 6 najlepšie hotely v Albánsku

Cestovatelia a milovníci letných dovoleniek buď radi chodia na jedno a to isté miesto niekoľko rokov, alebo majú radi striedanie destinácií. Možno netradičným miestom pre letnú dovolenku je Albánsko. Prinášame vám šesť TOP albánskych hotelov.

Aktualizované 6. apríla 2019

  1. Barracuda **** – hodnotenie 8,6

Rebríček najlepších hotelov otvárame štvorhviezdičkovým hotelom Barracuda. Vhodný pre všetky vekové kategórie. Tento exkluzívny hotel je situovaný v pokojnej časti živého letoviska Saranda. Priamo pred hotelom majú klienti súkromnú kamienkovú pláž, kde je plážový servis za poplatok.

  1. Fafa Grand Blue (Golem) ***** – hodnotenie 8,2

Prvý 5-hviezdičkový hotel v tomto zozname je situovaný priamo na veľmi peknej piesočnatej pláži. Od hotela ju delí iba promenáda. Právom patrí k tým vôbec najlepším moderným hotelom v celom Albánsku. Za prijateľnú cenu!

  1. Germany ***** – hodnotenie 8

Na treťom mieste sa umiestnil štýlový päťhviezdičkový hotel Germany. Dokončený bol v roku 2016. Ponúka kvalitný servis, nachádza sa v oblasti Plepa.

  1. Sandy Beach **** – hodnotenie 7,9

Jedná sa o areál so štyrmi budovami, situovaný v menšej záhrade. Hotel sa nachádza v stredisku Golem. Približne 8 kilometrov od centra letoviska Dürres. Verejná piesočnatá pláž je od hotela vzdialená približne 100 metrov. Slnečníky i lehátka sú zadarmo.

  1. Leonardo **** – hodnotenie 7,8

Pokračujeme hotelom Leonardo so štyrmi hviezdičkami. Je situovaný v letovisku Durres. Približne 3 km od centra mesta. Je iba 100 metrov od peknej piesočnatej pláže. Izby sú priestranné. Nechýba hotelové fitness.

  1. Edart **** – hodnotenie 6,9

Zoznam uzatvárame rodinným štvorhviezdičkovým hotelom Edart, ktorý je situovaný v blízkosti centra letoviska Plepa. Nachádza sa priamo na peknej piesočnatej pláži.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!