TOP 6 najlepšie hotely v Apulskej oblasti

Pravá talianska dovolenka, kde sú zachované tradície a typická kultúra, je v Apulskej oblasti. Ide o juhovýchodnú časť krajiny, z ktorej sme vybrali šesť najlepšie hodnotených hotelov.

  1. Pellegrino Palace **** – hodnotenie 9

Na krásnej, dva kilometre dlhej promenáde sa nachádza hotel so štyrmi hviezdičkami, len päťdesiat metrov od súkromnej pláže. Stravovanie na raňajkách je formou bufetov, obedy a večere sa vyberajú z menu. Pre deti je pripravený animačný program a ihrisko. Vonkajší bazén má aj časť s hydromasážou.

  1. I Melograni **** – hodnotenie 8,9

V krásnej záhrade je pri súkromnou pláži situovaný Hotel I Melograni, kde majú hostia v rámci pobytu prístup k bazénu a vírivka, pre deti je tu detský bazén a klub s programom. Raňajky majú bufetovú formu, obedy a večere sa vyberajú z menu. Areál je priamo pri promenáde.

  1. Meditur Village (Carovigno) **** – hodnotenie 7,8

Na juhovýchodnej strane Talianska sa nachádza štvorhviezdičkový Hotel Meditur Village len dvesto metrov od pláže, má aj vonkajší bazén s barom. WiFi pripojenie je v spoločných priestoroch zdarma. V hoteli je amfiteáter, kde sa konajú zábavné programy, počas dňa sa môžu hostia zúčastniť na rôznych turnajoch. Stravovanie je formou solf all inclusive.

  1. Pugnochiuso Resort – Hotel Del Faro ****

Nasleduje krásny štvorhviezdičkový hotel na okraji kamenného útesu, vzdialený od pláže päťsto metrov, kde je plážový servis pre hostí zdarma. Taktiež môžu hostia využívať servis pri vonkajšom bazéne. Pre hostí je zabezpečený animačný program a využívať môžu aj fitness centrum. Pripojenie na internet je zdarma.

  1. La Giurlita (Torre Mozza) ****

Piaty v poradí je hotel, od ktorého je pláž len päťdesiat metrov a hostia tu majú k dispozícii plážový servis bez príplatku. Nechýba ani vonkajší bazén a pre deti detské ihrisko. V areáli sú zároveň aj tenisové kurty. Hotel je od centra mesta vzdialený menej ako kilometer a o zábavu sa vám postará animačný tím.

  1. Ostuni Rosa Marina Resort (Rosa Marina) ****

Posledný štvorhviezdičkový Ostuni Rosa Marina Resort je postavený v rovinatej oblasti v krásnej záhrade. Má hneď niekoľko vonkajších bazénov rôznych veľkostí, jeden aj pre deti. V objekte je kvalitné fitness centrum. Frekvenciu stravovania si môžete zvoliť podľa vlastných potrieb.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!