TOP 6 najlepšie hotely v Bibione

Mesto Bibione je pre Slovákov veľmi známa talianska oblasť. Ide o malé mestečko, ktoré v letnej sezóne žije. Má osem kilometrov dlhú pláž, z ktorej sme vybrali najlepších šesť hotelov. Ktorý je váš favorit?

  1. Aparthotel Holiday **** – hodnotenie 9,6

Prvý, najvyššie hodnotený je Aparthotel Holiday so štyrmi hviezdičkami, situovaný priamo na pláži. Na recepcii si hostia môžu zdarma požičať slnečník na pláž. Hotel má svoj vonkajší bazén. Stravovanie polpenziou je formou bufetov. V objekte je zdarma pripojenie na internet.

  1. Residence Villa Mara **** – hodnotenie 9,6

Objekt Villa Mara ponúka ubytovanie v apartmánoch, kde každý má aj kuchynský kút. Od pláže je areál vzdialený 150 metrov, od centra mesta ešte menej. Na pláži má každý apartmán svoj slnečník a lehátka. Zároveň má každý apartmán pripradené jedno parkovacie kryté miesto.

  1. Hotel Corallo **** – hodnotenie 9,4

Priamo v centre mesta sa nachádza štvorhviezdičkový Hotel Corallo so súkromnou plážou a veľkým bazénom so servisom a oddelenou časťou pre deti. Pripravený je aj animačný program a tanečné večery. WiFi v objekte je zdarma. Raňajky sú formou bufetov, obedy a večere z menu.

  1. Rezidence Eurostar **** – hodnotenie 9

Ďalším hotelom je Eurostar zo známeho reťazca, len dvadsať metrov od pláže, kde je servis zdarma pre hostí a od centra mesta je dvesto metrov. Každý apartmán má parkovacie miesto a kuchynský kút. Vonkajší plavecký bazén má vyhradenú plytkú časť pre deti.

  1. Regina Palace **** – hodnotenie 8,9

Krásny zrekonštruovaný Palace Hotel Regina má štyri hviezdičky a je od súkromnej pláže vzdialený 240 metrov. Vonkajší bazén má hydromasážnu časť. Hostia si môžu v hoteli požičať bicykle. Bufetovú stravu si môžete zvoliť len formou raňajok alebo polpenzie.

  1. Residence Delle Terme **** – hodnotenie 8,8

V neposlednom rade je tu moderný apartmánový dom bez možnosti stravovania, no každý apartmán má kuchyňu. Hostí určite zaujme strešný vonkajší bazén. V hlavnej dovolenkovej sezóne majú hostia na verejnej pláži vzdialenej sto metrov zdarma k dispozícii slnečník a dve lehátka.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!