TOP 6 najlepšie hotely v bulharskom letovisku Pomorie

Poďte na dovolenku do letoviska Pomorie, ktoré je odporúčané pre všetky vekové kategórie. Je gréckeho pôvodu, nachádzajú sa tu dve dlhé pláže. Jedná pláž je blízko centra mesta a druhá je vzdialenejšia a tak poskytuje návštevníkom pochopiteľne aj viac súkromia. Pláže tu pokrýva výnimočný prírodný železitý piesok, ktorý má liečivé účinky. Prostredie je príjemné a pohodové. Pomorie leží na podlhovastom skalnatom polostrove, 12 km severne od Burgasu a 18 km južne od ďalšieho obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie.

Toto letovisko je navštevované aj kvôli kúpeľným službám (liečivé bahno, najväčší liečebný ústav na Balkánskom polostrove – liečia sa tu napríklad choroby pohybového ako aj nervového ústrojenstva, kožné a ďalšie). Dobré jedlo si môžete vychutnať v množstve kvalitných typických rešturácií. Hotely, ktoré sú v našom výbere sú najlepšie z najlepších v tejto lokalite. Rezervujte si dovolenku online a dobre si oddýchnite!

  1. Sunset Beach **** – hodnotenie 8,8

Nádherný a rozsiahly hotelový rezort je situovaný na veľmi atraktívnom mieste. Je obklopený krásnou a dobre udržiavanou záhradou. Blízko piesočnatej pláže a centra mesta. Samotný hotelový komplex ponúka množstvo nákupných možností a zábavy. Hostia sú ubytovaní v 6. moderných budovách.

Nachádzajú sa tu hneď štyri hlavné reštaurácie, alebo až 10 koktail barov a kaviarní. Fitness centrum, luxusné wellness centrum, alebo 4 veľké vonkajšie bazény či vnútorný vyhrievaný bazén sú samozrejmosťou. Pochopiteľne lehátka a slnečníky sú zadarmo.

  1. Sunset Resort ***** – hodnotenie 8,6

Skvelá dovolenka v Pomorí? To je dovolenka v luxusnom prázdninovom wellness hoteli Sunset Resort, ktorý je situovaný priamo na nádhernej privátnej piesočnatej pláži. Elegantne zariadené izby. Skvelé animačné programy pre vaše ratolesti. Nechýbajú tobogány.

  1. Marina Holiday Club **** – hodnotenie 8

Hotel sa nachádza v južnej časti Pomoria. Neďaleka hotela umiestneného na druhom mieste. Približne 5 km od starého mesta a len 500 m od reštaurácii a obchodov. Ďalšie číslo, ktoré vás bude zaujímať je vzdialenosť od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, je to len 250 m. Ubytovanie je poskytované v 150 apartmánoch rôznych typov. K dispozícii je aj SPA centrum a vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi a nechýba ani skvelý koktail bar pri tomto bazéne.

  1. Grand Pomorie ***** – hodnotenie 8,6

Luxusný päťhviezdičkový hotel je situovaný len 50 m od krásnej piesočnatej pláže. Jeho špecializáciou sú rehabilitačné ako aj wellness procedúry vysokej kvality. Komfortné ubytovacie služby, výhľad na more. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú zadarmo ako aj wifi. Hotel je od letiska vzdialený len 15 km. Doba letu z nášho hlavného mesta, Bratislavy trvá 02:45 hod.

  1. Via Pontica Resort ***** – hodnotenie 7,9

Hotelový rezort Via Pontica s piatimi hviezdičkami sa nachádza na kľudnom mieste, iba 100 metrov od krásnej piesočnatej pláže. Od centra letoviska len 2,5 km. Ubytovanie je poskytované v 90 moderných izbách a priestrannejších rodinných štúdiách. Pre klientov je k dispozícii plážový bar a samozrejme lehátka a slnenčíky zadarmo.

  1. Festa Pomorie **** – hodnotenie 7,6

Jedná sa o nový, moderný a rozsiahly rezort, ktorý leží na atraktívnom mieste. Priamo pri piesočnatej pláži a 2,5 km od centra letoviska. Izby sú moderne zariadené. Chutná kuchyňa, pestrá paleta služieb, animačné programy pre deti a rôzne zábavné večerné programy pre dospelých. Rezort odporúčame.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!