TOP 6 najlepšie hotely v Bulharsku

Vybrali sme pre vás šesť najlepších hotelov v krajine, kde Slováci mimoriadne radi dovolenkujú a posledné roky je dokonca Bulharsko úplný top spomedzi najobľúbenejších dovolenkových destinácií! Budete tráviť dovolenku v Bulharsku v jednom z týchto hotelov aj vy? Rozhodne nebudete sklamaní!

  1. Marina Royal Palace ***** – hodnotenie 9,2

Päťhviezdičkový hotel Marina Royal Palace sa nachádza len šesť kilometrov od mesta Sozopol a je postavený priamo na pláži. Hotel je súčasťou rezortu, kde môžu hostia využívať all inclusive program. Vonkajší bazén je oddelený od detského a pre deti je navyše zabezpečený aj denný program.

  1. Majestic **** – hodnotenie 9,2

Tento luxusný štvorhviezdičkový hotel Majestic je situovaný v obľúbenej oblasti Slnečné pobrežie, má dva vonkajšie bazény a jeden detský. Animačný program je zabezpečený ako pre dospelých, tak aj pre deti a jeho súčasťou je aj večerný program. Hotel je priamo na pláži, kde môžu hostia za poplatok využívať plážový servis a množstvo vodných športov.

  1. Premier Fort Beach **** – hodnotenie 9,2

Hotel Premier Fort Beach so štyrmi hviezdičkami je priamo na pláži v oblasti mesta Sveti Vlas. Je tu veľký vonkajší bazén, ktorému sa potešia najmä deti, pretože je tu aj tobogán. Hostia si môžu vybrať z programov stravovania a k dispozícii im je aj fitness centrum.

  1. Pelican **** – hodnotenie 9,1

Štvorhviezdičkový hotel Pelican, ktorý sa nachádza len sedem kilometrov od bulharského Sozopolu, v menšom mestečku Djuni, je od pláže vzdialený približne štyristo metrov. Hostia majú v cene all inclusive programu aj plážový servis. Počas dňa majú hostia možnosť absolvovať lekcie aerobicu, zahrať si vodné pólo či plážový volejbal. Je tu aj vonkajší bazén s detskou časťou, ale aj vírivka a sauna. Ideálne na skvelý relax.

  1. Sol Nessebar Mare & Bay **** – hodnotenie 9,1

Menej ako dva kilometre od mesta Nesebar, len sedemdesiat metrov od pláže, sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Sol Nessebar Mare & Bay. Hotel má vonkajší aj vnútorný bazén s vírivkou, ktorý je v cene. V hotelovom zariadení je aj wellness centrum so saunou, ktoré môžu hostia využívať za poplatok.

  1. Blue Pearl **** – hodnotenie 9,1

Ďalší z hotelov situovaných na Slnečnom pobreží je štvorhviezdičkový Blue Pearl, neďaleko historického mesta Nesebar. Pláž je priamo pri hoteli, kde môžu hostia využívať aj plážový servis zdarma. Animačný program je zabezpečený počas celého dňa a WiFi pripojenie je bezplatné.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!