TOP 6 najlepšie hotely v Chorvátsku

Hovorí sa, že chorvátske more je slovenské a že na dovolenke v Chorvátsku sa Slováci cítia ako doma. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, prečo to tak je? Ide len o nízku cenu v porovnaní s ostatnými destináciami? Nemyslíme, pretože dnes už za rovnakú cenu môžeme kúpiť aj dovolenku v inej krajine. Zrejme to bude kultúrou, počasím či hop hotelmi, aké v Chorvátsku nepochybne sú. Tu je dôkaz v podobe zoznamu šiestich top hotelov v Chorvátsku podľa klientov cestovnej agentúry Invia.sk.

* aktualizované 7. augusta 2018

  1. Saudade **** – hodnotenie 9,6

S najvyšším počtom bodov sa umiestnil na prvom mieste moderný hotel Saudade. Situovaný v kľudnej časti Gradaca. Blízko okruhliakovej pláže, vhodnej aj pre deti a len 1 km od centra mesta.

  1. Sensimar Adriatic Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Na druhom mieste je novo zrekonštruovaný hotel, ktorý je situovaný v peknej záhrade, v pokojnej časti mesta Živogošče-Porat. Nachádza sa len 50 metrov od kamienkovej pláže. Ponúkané služby sú na kvalitnej úrovni, atmosféra v hoteli je príjemná. Pre deti nechýbajú pravidelné animačné programy. Pre dospelých sú zaistené večerné zábavné show.

  1. In **** – hodnotenie 9,5

V poradí tretí hotel je dobre vedený, nachádza sa na okraji letoviska Biograd na Moru. Pekná piesočnato-kamienková pláž je vzdialená len 300 metrov od hotela. Tento prázdninový rezort ponúka moderne zariadené a priestranné izby. Dvojlôžkové, možnosť prístelky. K dispozícii sú aj izby upravené pre postihnutých. S balkónom, z ktorého je výhľad na more alebo do okolia. Živá atmosféra, vynikajúca kuchyňa.

  1. Bluesun Resort Afrodita **** – hodnotenie: 9,4

Ďalší zo skvelých štvorhviezdičkových hotelových komplexov v chorvátskej dovolenkovej oblasti Tučepi, ktorý je priamo pri kamienkovej pláži. Budete ubytovaný v menších vilkách a k dispozícii vám bude okrem vonkajšieho bazéna aj sauna, fitness či tenisové kurty.

  1. Aurora **** – hodnotenie 9,4

Na piatom mieste sa nachádza hotel, ktorý je vhodný pre pokojné i aktívne dovolenky. Je situovaný v zátoke Sunčana Uvala. Od mora a pláže ho delí len 50 metrov. K dispozícii sú bazény s morskou vodou, alebo aj perfektné wellness centrum.

  1. Bluesun Hotel Berulia **** – hodnotenie 9,3

Síce je tento hotel v tomto rebríčku na poslednom mieste, to určite neznamená, že by poskytoval zlé služby. Práve naopak. Samotné vysoké hodnotenie hovorí za všetko. Jedná sa o luxusný 4-hviezdičkový hotel, ktorý bol renovovaný v roku 2017. Od jemnej okruhliakovej pláže je vzdialený približne 80 metrov. K dispozícii je aj vonkajší bazén so sladkou vodou, pri ktorom máte ležadlá i slnečníky zadarmo.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!