TOP 6 najlepšie hotely v Grécku

Slnko, more, oddych na pláži, dva týždne v teple. Zdá sa vám to veľa? Určite nie v Grécku, kde okrem opaľovania sa na piesku môžete vidieť krásne miesta a zájsť na skvelé fakultatívne výlety. Rezervujte si jeden z týchto šiestich najlepších hotelov v Grécku.

  1. Mitsis Lindos Memories ***** -hodnotenie 9,6

Päťhviezdičkový hotel Mitsis Lindos Memories je situovaný na gréckom ostrove Rhodos na súkromnej pláži, kde majú hostia k dispozícii lehátka a slnečníky. V hoteli môžu hostia využívať SPA aj fitness centrum. Vonkajší bazén má niekoľko častí a je vhodný aj pre deti. Hosťom platí all inclusive program aj v plážovom bare.

  1. Alimounda Mare ***** – hodnotenie 9,5

Hotel Alimounda Mare s piatimi hviezdičkami sa nachádza na gréckom ostrove Karpathos, priamo na pláži s pozvoľným vstupom do mora a plážovým servisom v cene a s možnosťou vodných športov. Len pätnásť minút chôdze od hotela majú hostia možnosť nákupov a nočného života. WiFi pripojenie je v spoločných priestoroch v cene, fitness centrum zdarma a k dispozícii je aj SPA i vonkajší bazén.

  1. Ikaros Beach Luxury Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,5

Hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa je vzdialený len pol kilometra od centra mesta Malia na ostrove Kréta a leží priamo na pieskovej pláži. Hostia môžu all inclusive program využívať až do polnoci v jednej zo štyroch reštaurácií a v troch baroch. Je tu aj veľký vonkajší bazén s časťou pre deti, ktoré majú v areáli navyše aj detské ihrisko či miniklub s programom.

  1. Mitsis Alila Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,4

Hotel Mitsis Alila Resort & Spa ocenený piatimi hviezdičkami sa nachádza len štyri kilometre od centra mesta Faliriki na ostrove Rhodos. Je obklopený záhradami s niekoľkými vonkajšími bazénmi. Hosťom je počas dňa pripravený animačný program a majú zároveň možnosť využívať športoviská či vodné športy. Súčasťou vybavenia hotela je aj fitness centrum.

  1. Calypso Beach **** – hodnotenie 8,6

Na severovýchodnej časti gréckeho ostrova Rhodos sa môžete ubytovať v štvorhviezdičkovom hoteli Calypso Beach, ktorý je umiestnený priamo na pláži, kde môžu hoteloví hostia za poplatok využívať plážový servis. Program all inclusive je samozrejmosťou, tak ako aj vonkajší bazén a sauna. Pre návštevníkov je pripravený výnimočný animačný program plný zábavy a k dispozícii je aj fitness centrum. Strava, ubytovanie, animácia. Všetko vysokej kvality!

  1. Tsilivi Beach **** – hodnotenie 8,3

Len štyristo metrov od mestečka Tsilivi sa nachádza priamo na pláži štvorhviezdičkový hotel Tsilivi Beach s dvomi veľkými vonkajšími bazénmi aj s vírivkou a programom all inclusive, ktorý končí o 23tej hodine večer. Animačný program počas dňa je pre hostí zaistený a navyše môžu využiť ponuku stolného tenisu či biliardu. WiFi je dostupná za poplatok v spoločných priestoroch lobby.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!