TOP 6 najlepšie hotely v Južnej Dalmácií

Pre milovníkov letných dovoleniek v Chorvátsku sme vybrali šesť skvelých hotelov s vysokým hodnotením v oblasti južnej Dalmácie. Ktorý sa vám zapáči najviac?

  1. Admiral Grand Hotel ***** – hodnotenie 9,1

Prvým hotelom v našom zozname je luxusný päťhviezdičkový Grand Hotel Admiral umiestnený priamo na pláži, kde je aj reštaurácia. V rezorte sú dva bazény (jeden vonkajší a druhý vnútorný) so slanou vodou. Stravovanie je zabezpečené formou bufetovej polopenzie. Milovníci športov si prídu na svoje, pretože je tu množstvo ihrísk.

  1. Valamar Argosy **** – hodnotenie 8,9

Len dvesto metrov od kamenistej pláže sa v krásnej záhrade nachádza hotel Valamar Argosy so štyrmi hviezdičkami a krásnym výhľadom na hory. V areáli sú spolu tri bazény a za extra príplatok môžete využiť služby wellness a uvoľniť sa v saune.

  1. Marko Polo **** – hodnotenie 8,5

Mesto Korčula je pomerne známou chorvátskou destináciou a práve len sedemsto metrov od centra sa nachádza Hotel Marko Polo, ktorý je od pláže s kamienkami vzdialený päťdesiat metrov. Pre deti je tu samostatný bazén, dospelý majú svoj vonkajší. Súčasťou sú aj športoviská, wellness a bufetové stravovanie.

  1. Albatros **** – hodnotenie 8,5

Ďalší v poradí je veľký hotel pod horami a situovaný priamo na promenáde, len pár metrov od pláže so servisom a s plážovým barom. Pre hostí je tu vonkajší bazén, detský bazén a aj vnútorný, ktorý je však v hlavnej sezóne zatvorený. Intenzitu stravovania si môžete stanoviť podľa svojich preferencií. Zahrať si môžete tenis, volejbal a zabaví vás animačný tím.

  1. Croatia ***** – hodnotenie 8,4

Piaty hotel má veľmi netradičnú architektúru a je postavený na útese v malej zátoke, len dvesto metrov od pláže. Vonkajší aj vnútorný bazén má slanú vodu, je tu navyše aj detský bazénik. V cene zájazdu majú hostia aj vstup do fitness centra a sauny. Nechýbajú ani rôzne športoviská a strava je formou bufetu.

  1. Vily Bellevue **** – hodnotenie 8,2

A posledný v poradí je komplex, kde si môžete vybrať na ubytovanie aj samostatnú vilku. Sú to dva bazény, jeden pre dospelých a druhý pre deti. Pláž je len tridsať metrov od hotela. Servis je pri bazéne v cene zájazdu a na pláži za poplatok. Počas dňa majú hostia zabezpečený aj animačný program.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!