TOP 6 najlepšie hotely v Kalábrii

O oblasti Kalábria ste už určite počuli, no viete, kde presne je? Predstavte si známy tvar Talianska a Kalábria je priamo v špici topánky. Juh krajiny je teplý a ideálny aj pre dovolenku začiatkom či tesne po letnej sezóne. V ktorom zo šiestich hotelov sa ubytujete?

  1. Rocca Nettuno **** – hodnotenie 8,9

Výber otvárame krásnym hotelom priamo na pláži, kde má každá hotelová izba servis zdarma. Vonkajší bazén má zároveň aj dve vírivky a príslušný bar. Stravovanie je formou all inclusive. Hostia sa môžu zúčastňovať na animačnom programe, zahrať si tenis alebo zacvičiť v posilňovni.

  1. Gandhi **** – hodnotenie 8,6

Štvorhviezdičková Residence Gandhi je kombináciou hotelových izieb a apartmánových domov, takže aj vzdialenosť na pláž je od 50 do 200 metrov, kde je plážový servis zdarma. Stravovanie nie je v cene zájazdu, no hostia si ho po príchode môžu v rezorte dokúpiť. Využívať môžete aj vonkajší bazén so záhradou.

  1. Scoglio del Leone **** – hodnotenie 8,5

Tretí v poradí je hotel vzdialený od pláže pol kilometra, kde si za príplatok môžete vybrať izbu bližšie k moru. Zabezpečený je tu animačný program, nechýba vonkajší bazén so samostatnou časťou pre deti, detský miniklub, ihrisko a posilňovňa. Polpenzia je súčasťou ceny, obedy si hostia môžu dokúpiť.

  1. Blue Bay Resort **** – hodnotenie 8,4

Hotel Blue Bay Resort so štyrmi hviezdičkami je v nádhernom prírodnom prostredí, približne 250 metrov od mora, kde majú hostia k dispozícii servis zdarma. V areáli je aj vonkajší bazén s vyhradenou detskou časťou. Stravovanie je formou plnej penzie. Počas letnej sezóny môžu deti využívať program miniklubu.

  1. Salice Club Resort **** – hodnotenie 8,4

Nasleduje hotel v kombinácii s apartmánmi umiestnený v záhrade s plážou vzdialenou len 150 metrov a so servisom zdarma. WiFi je v spoločných priestoroch zdarma. Zacvičiť si tu môžete aqua aerobic vo vonkajšom bazéne a deti ocenia program podľa vekových kategórií v miniklube. Parkovanie je pre hostí bezplatné.

  1. Dolomiti sul Mare **** – hodnotenie 8,3

Výber uzatvárame štvorhviezdičkovým hotelom Villaggio Dolomiti Sul Mare. Vonkajší bazén má hydromasážnu časť a plytčinu, servis je zdarma. Hostia si riešia stravovanie individuálne, no v areáli je dostupná reštaurácia. Je tu zároveň aj detský park a volejbalové ihrisko.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!