TOP 6 najlepšie hotely v letovisku Sveti Vlas – lacná dovolenka pre rodiny s deťmi

Sveti Vlas je ideálne letovisko pre rodiny s deťmi. Ak hľadáte kvalitné a dobre vybavené hotely, pokojné a krásne prostredie, kde nie sú extrémne preplnené pláže, toto bulharské letovisko bude tá správna voľba. Nachádza sa len 5 kilometrov od Slnečného pobrežia.

Objednáte si dovolenku v jednom z týchto hotelov? Získali najlepšie hodnotenia! Klienti boli spokojní ako s ubytovaním, tak aj s kuchyňou a okolím. Rovnako tak s cenou. Poďte na výhodnú dovolenku, kde si vynikajúco oddýchnete, načerpáte nové sily a kopec pekných zážitkov s vašimi milovanými ratolesťami.

Vedeli ste, že podnebie v tomto pokojnejšom letovisku je vhodné aj pre liečbu dýchacích ochorení?

  1. Premier Fort Beach **** – hodnotenie 9

Hotel Premier Fort Beach je situovaný len 300 metrov od pláže. Zaplávať si môžete aj vo vonkajšom bazéne. Pre deti nechýba detské ihrisko, bazén, animačné programy a deti od 4 rokov sa potešia aj krútiacej šmýkačke. Od centra mesta je toto ubytovacie zariadenie vzdialené 2 km a od letoviska 35 km. K dispozícii sú aj dve reštaurácie. Hlavná moderná reštaurácia spĺňa dokonca vysoké kritéria, takže aj veľmi nároční klienti si tu prídu na svoje.

  1. Garden of Eden ***** – hodnotenie 8,7

V poradí druhý hotel v našom zozname je moderný komplex hotelových izieb a taktiež apartmánov. Pri bazénoch sa môžete občerstviť hneď v 4 baroch, nechýbajú terasy s lehátkami. Vonku sa nachádza až 7 bazénov. Dámy potešia kaderníctvo či salón krásy. Pre deti sú organizované animačné programy. Taktiež aj pre dospelých. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéne, na šmykľavkách, ihrisku. Piesočnatá pláž je vzdialená 200 metrov od hotela. Slnečníky a lehátka sú za poplatok. Na pláži je aj bar.

  1. Caesar Palace Beach **** – hodnotenie 8,5

Na tretej priečke sa umiestnil krásny 4-hviezdičkový hotel Caesar Palace Beach, ktorý bol postavený v roku 2005. Je situovaný na kľudnom mieste, priamo na piesočnatej pláži. Centrum je 1,5 km od hotela. Blízko sú aj obľúbené letoviská Slnečné pobrežie (5 km) a Nessebar ( 9 km).

  1. Moonlight ***** – hodnotenie 8,3

Nový päťhviezdičkový hotel leží v pokojnej časti priamo pri pláži a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Od Slnečného pobrežia je vzdialený približne 4 km. Od letiska v Burgase 32 km. Samotné centrum letoviska Sveti Vlas je len 1 km od hotela. Lehátka ako aj slnečníky sú pri bazéne zadarmo. O dobrú zábavu sa deťom postarajú animačné programy. Dospelí si užijú živú hudbu, rôzne zaujímavé večerné show.

  1. ClubHotel Riu Helios Paradise **** – hodnotenie 8,3

Klienti sa radi vracajú do tohto hotela. Jedná sa o obrovský komplex, ktorý je v noci nádherne vysvietený. Servis odvádza dobrú prácu! V priemere získal tento hotel od klientov za ubytovanie až 9 bodov! Animačné programy, fitness, detské ihrisko nemôžu chýbať. Na pláži sú slnečníky i lehátka zadarmo. Bude vaša rodinná all inclusive dovolenka v tomto hoteli?

  1. Paradise Beach **** – hodnotenie 8,1

Na poslednom mieste sa nachádza taktiež kvalitný hotel, ktorý je pri piesočnatej pláži, ktorá je priamo pod hotelom. Pre klientov sú zaistené pravidelné animačné programy, ako denné tak i večerné. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové izby – s balkónom, výhľad do parku. Za priamy výhľad na more si treba priplatiť. Nechýbajú ani rodinné izby, ktoré sú až pre štyri dospelé osoby.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!