TOP 6 najlepšie hotely v Lido di Jesolo

Severná časť Talianska je ideálna na dovolenky s vlastnou dopravou. Oblasť Lido di Jesolo láka tisícky turistov ročne na pláž dlhú pätnásť kilometrov a živé centrum mesta. Vyberiete si niektorý z nasledujúcich šiestich top hotelov?

  1. Hotel EXCELSIOR **** – hodnotenie 9,1

Výber začíname hotelom priamo na pláži s plážovým servisom v cene. Hostia majú v cene pobytu zabezpečenú polpenziu (raňajky formou bufetu a večeru z menu) a môžu využívať bar pri vonkajšom bazéne. Pre deti je tu samostatný detský bazén. Zahrať si môžete billiard či stolný tenis.

  1. Park Hotel Cellini **** – hodnotenie 9

Druhý hotel z nášho výberu je Park Hotel Cellini umiestnený v prvej rade pri pláži, ktorá je súkromná a patrí k hotelu. Objekt je situovaný v krásnom prostredí záhrad, je tu vonkajší bazén so servisom. Zacvičiť si môžete aj vo fitness centre. Stravovanie je pri raňajkách formou bufetov, pri obedoch a večeriach sa vyberá z menu.

  1. Le Soleil **** – hodnotenie 8,9

Ďalší krásny hotel priamo na pláži a s veľkým vonkajším bazénom a vírivkou. V celom objekte je pripojenie WiFi zdarma. Pre deti je tu ihrisko, mini klub a detský bazén. V cene pobytu môžu hostia využívať fínsku a parnú saunu, za poplatok si môžu vychutnať masáže.

  1. Brioni Mare **** – hodnotenie 8,5

Ďalší v poradí je hotel len šesťdesiat metrov od súkromnej pláže, kde sa počas dňa odohrávajú animácie pre deti a servis je v cene. Vonkajší bazén má aj hydromasážnu časť. Na recepcii je možné zapožičanie bicyklov. Stravovanie sa okrem raňajok vyberá z menu.

  1. Cesare Augustus **** – hodnotenie 8,3

Štvorhviezdičkový hotel Cesare Augustus je postavený priamo na pláži, kde má každá izba k dispozícii slnečník a dve lehátka, zároveň je parkovanie pri hoteli zdarma. Servis pri vonkajšom bazéne je spoplatnený. Hostia si na vyhriatej terase môžu zahrať aj minigolf. Polpenzia je podávaná formou bufetov.

  1. Florida **** – hodnotenie 7,7

Výber uzatvára Hotel Florida so štyrmi hviezdičkami priamo na piesočnatej pláži so servisom ku každej izbe zdarma. Hotel je priamo v centre mesta, takže budete mať o program postarané. Intenzitu stravovania si môžete zvoliť podľa svojej potreby. Pripojenie na internet je v objekte bezplatné, rovnako aj parkovanie.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!