TOP 6 najlepšie hotely v modernom dovolenkovom letovisku Protaras

Neviete sa dočkať skvelej dovolenky pri mori? Už máte vybratú destináciu? Protaras patrí dnes k veľmi známym a obľúbeným živým letoviskám. Je cca 10 km od Ayia Napa. Nádherne more, piesočnaté pláže, bohatý nočný život, veľa možností pre milovníkov vodných športov (potápanie, surfing, jachting) a taktiež skvelo vybavené hotely.

Ak ste ešte neboli na Cypre, konkrétne v letovisku Protaras, môžete to práve teraz zmeniť a rezervovať si cez internet lacnú kvalitnú dovolenku v jednom z top šesť najlepšie hodnotených hotelov v tejto lokalite. Ktorý to bude?

  1. Sunrise Beach **** – hodnotenie 9,1

Na prvom mieste sa nachádza perfektný novo zrekonštruovaný hotelový rezort s peknou privátnou piesočnatou plážou. Služby na vysokej úrovni. Nechýba SPA centrum, kde robia množstvo procedúr od reflexnej terapie, masáži až po balneoterapiu či telové zábaly. Izby sú moderne zariadené.

  1. Cavo Maris **** – hodnotenie 8,9

Druhé miesto obsadil kompletne rekonštruovaný 4-hviezdičkový hotel s vysokým hodnotením. Nachádza sa priamo na piesočnatej pláži, ktorá sa hrdí ocenením Modrej vlajky. Krásne krištáľovo čisté more, upravená záhrada. Organizujú sa tu animačné programy. Za poplatok je možné využiť službu stráženia detí.

  1. Crystal Springs Beach **** – hodnotenie 8,6

Exkluzívny hotel Crystal Springs Beach sa nachádza pri menšej zátoke v kľudnej časti Paralimni. Blízko hotela je piesočnato-kamienková pláž. O zábavu a skvelú atmosféru sa postarajú tematické večery a animačné programy. Pre milovníkov športu je možnosť využiť tenisové kurty, zájst do fitness centra.

  1. Constantinos The Great ***** – hodnotenie 8,4

Jediný 5-hviezdičkový hotel v tomto rebríčku. Jedná sa o plážový rezort, ktorý je novo zrekonštruovaný. Izby sú vzdušné, zariadené elegantne. S balkónom. Prázdninový rezort Constantinos The Great organizuje animačné programy pre deti i dospelých. Vrámci športu si môžete zacvičiť vo fitness centre, alebo si zahrať tenis, šípky, stolný tenis, beach vojelbal. Pokiaľ sa bavíme o relaxe, aj tu je množstvo spôsobov, ako zrelaxovať a načerpať novú silu – sauna, parný kúpeľ, masážny salón. Známa piesková pláž Fig Tree Bay je priamo pred hotelom.

  1. Odessa **** – hodnotenie 8,3

Aj hotel na piatom mieste je novo zrekonštruovaný. Patrí pod sieť hotelov Tsokkos. Je situovaný blízko krásnej piesočnatej pláže. Deti sa môžu zabaviť v detskom bazéne alebo na detskom ihrisku. Súčasťou vybavenia je aj vonkajší bazén, pri ktorom sa môžete občerstviť v bare.

  1. Anastasia Beach **** – hodnotenie 8,2

Všetky hotely, ktoré patria medzi najlepšie hodnotené si prešli nedávno rekonštrukciou? Vyzerá to tak, že rekonštrukcie dopadli perfektne, nakoľko aj hotel na šiestom mieste je novo zrekonštruovaný. Je situovaný v kľudnej lokalite v blízkosti piesočnatej pláže, obklopený záhradou. Samotná pláž je oddelená od hotelového areálu len pobrežnou komunikáciou.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!