TOP 6 najlepšie hotely v Nesebare – moderné hotelové rezorty

Obľúbené bulharské letovisko Nesebar leží približne 38 km severne od Burgasu, ponúka moderné kvalitné hotely, chutné jedlo a skvelú atmosféru mesta, ktoré je rozdelené na dve časti a síce starú a novú časť. Starý Nessebar je situovaný na skalnatom polostrove. Rovnako ako Sozopol, aj toto mesto bolo kedysi prístavom. Na svoje si tu prídu milovníci kultúry a krásnych historických pamiatok, o čom svedčí aj fakt, že je Nesebar zapísaný v UNESCO. Piesková pláž je medzi návštevníkmi ospevovaná, určite si ju zamilujete. K dispozícií sú rôzne vodné športy. Hľadáte dobrú all inclusive dovolenku v skvelom hotelovom rezorte v Nesebare? Tieto sú najlepšie!

  1. Sol Nessebar Mare & Bay **** – hodnotenie 9,2

Jedná sa o luxusný hotelový komplex, mimoriadne obľúbený, ktorý ponúka fantastické služby. Je situovaný v kľudnej oblasti, približne 1,5 km od centra Nessebaru, kde je množstvo obchodov a reštaurácií, kde dobre varia. Pekná piesočnatá pláž sa nachádza blízko hotela, 70 m. All inclusive program za dobrú cenu. Izieb je až 338, ktoré sú na 7 poschodiach. Dvôjložkové izby sú dobre vybavené, ku každej patrí aj balkón. Nechýbajú tiež rodinné izby, aj s výhľadom na more. Bude vaša tohtoročná dovolenka v tomto hoteli?

  1. Sol Marina Palace **** – hodnotenie 8,9

Jedná sa o hotelový rezort, ktorý je moderný, situovaný v južnej časti letoviska Nový Nesebar. Nachádza sa iba 150 m od krásnej piesočnatej metskej pláže. Od pláži Slnečného pobrežia 1 200 metrov. K dispozícií je 129 izieb. Dvôjložkové izby sú elegantne zariadené, sú priestranné. Nádherný panoramatický výhľad na more. Pre deti nechýba detský bazén, ihrisko, mini klub. Dospelí si skvele oddýchnu v SPA centre, môžu zájsť do kaderníctva, fitnes centra. Pri bazéne nechýba snack bar. Skvelé all inclusive stravovanie.

  1. Sol Nessebar Palace ***** – hodnotenie 8,8

Aj v poradí tretí hotel patrí k luxusným komplexom, ktorý je situovaný v pokojnej časti, približne 1,5 km od centra letoviska Nessebar. Leží priamo pri krásnej dlhej piesočnatej pláže, 50 m. Hotel disponuje 320 elegantne zariadenými a priestrannými izbami. K dispozícii sú aj väčšie rodinné izby, ktoré sú až pre 6 osôb. Obľúbený all inclusive program.

V jednej vete sa jedná o krásny, moderne vybavený prázdninový rezort, ktorý ponúka luxusné ubytovanie, skvelú kuchyňu a pestrú paletu služieb na prvotriednej úrovni. Pre deti nechýbajú animačné programy, bohaté na program – rôzne súťaže, kvízy, mini klub, kreatívne dielne. Samozrejme aj detský bazén a ihrisko. Aj dospelí si prídu na svoje, zabezpečené sú rôzne zábavné večerné programy.

Pre športuchtivých nechýba fitness, aerobik, vodná gymnastika, či tenis a ďalšie. Vodné športy na pláži sú za poplatok – jazda na banáne, motorové člny, alebo aj loďky, prípadne vodné bicykle. Do pozornosti dávame aj balneologické centrum na skvelú relaxáciu, kde sú ponúkané kvalitné procedúry ako solárium, telové zábaly, rôzne kozmetické ošetrenie, solárium a ďalšie.

  1. Arsena **** – hodnotenie 8,6

Na štvrtom mieste sa umiestnil podľa hodnotení klientov cestovnej agentúry Invia plážový rezort Arsena. Pri pieskovej pláži. Tento elegantný hotel leží v atraktívnej lokalite, pár minút chôdze od centra Starého Nessebaru. Ako sme už vyššie spomínali, zapísaného aj na zozname UNESCO.

Tento hotel si vás získa dobrým vedením, wellnessom, kvalitnou kuchyňou (organizované sú aj tematické večere, kde môžete ochutnať tradičné špeciality), modernými, vkusne zariadenými izbami. Ďalej pestrými programami, napríklad zábava večer s dobrou živou muzikou si vás iste získa.

  1. Marieta Palace **** – hodnotenie 8,5

Štvorhviezdičkový hotelový rezort Marieta Palace je novozrekonštruovaný, situovaný v novej časti Nesebaru. Len 200 metrov od hlavného námestia a 800 metrov od historickej časti letoviska. K pláži je to 400 metrov. Obľúbená Cacao Beach pláž, taktiež piesočnatá na Slnečnom pobreží je od ubytovacieho zariadenia vzdielená 800 metrov. Dvojlôžkové izby sú priestranné, dobre vybavené. Veľmi sa nám páči SPA centrum. Poďte na skvelú procedúru, zaslúžite si kvalitnú masáž! Pre deti nechýbajú animačné programy.

  1. Festa Panorama **** – hodnotenie 8,4

Na poslednom mieste tohto rebríčka je hotelový rezort Festa Panorama. Taktiež moderný a to, že ja šiestom mieste neznamená nič zlé. Predsa je to rebríček tých najlepších hotelov z najlepších a preto každý rezort, ktorý sa tu vôbec umiestnil ponúka skvelé služby. Možno stojí za zmienku aj samotný fakt, že tento elegantný rezort patrí k hotelovej siete Iberostar. Je situovaný v severnej časti Nového Nessebaru. Asi 250 metrov od pláže Slnečného pobrežia a 1 300 metrov od metskej, piesčitej pláže.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!