TOP 6 najlepšie hotely v Portugalsku

Portugalsko patrí síce k dovolenkovým destináciám, no nie však tým najvyhľadávanejším. Pre koho je táto krajina najzaujímavejšia, sú surferi. Aj napriek tomu, že k nim nepatríte, môžete si Portugalsko užiť v jednom z týchto šiestich TOP hotelov podľa klientov skvelej cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Tivoli Carvoiero *** – hodnotenie 8,8

Trojhviezdičkový hotel Tivoli Carvoiero sa nachádza neďaleko mestečka Carvoiero, v oblasti Algarve, čo je najzápadnejšia európska časť (vynímajúc ostrovy). Pláž je od hotela vzdialená len sto metrov. Počas svojho pobytu budete môcť využívať vonkajší i vnútorný hotel, menšie fitness centrum či wellness. Dopravu do najbližšieho mestečka môžete využiť priamo z hotela.

  1. Luna Falesia Mar **** – hodnotenie 8,5

Najväčšou výhodou hotela Luna Falesia Mar je jeho umiestnenie priamo na pláži. Tento hotel je taktiež z oblasti Algarve, avšak od centra je vzdialený šesť kilometrov. Tento hotel je však skôr pre mladších a aktívnejších ľudí – na pláž je prístup po viac ako sto schodoch a hotel nemá výťahy. Je však situovaný v oblasti, kde si užijete množstvo výletov. Strava je formou bohatých švédskych stolov, na recepcii je WiFi zdarma a lehátka v okolí bazéna sú zdarma.

  1. Adriana Beach Club **** – hodnotenie 8,5

Ďalší z hotelov z oblasti Algarve, ktoré má vysoké hodnotenie jeho návštevníkov. V tomto štvorhviezdičkovom hoteli si užijete krásnu pláž vzdialenú len tristo metrov, kde môžete zadarmo využívať lehátka so slnečníkmi. Z hotela do najbližších mestečiek premáva štyrikrát do dňa autobus, ktorý je zdarma. Ide o naozaj veľký hotelový rezort, kde sa počas vaše dovolenky nebudete v žiadnom prípade nudiť.

  1. Auramar Beach Resort *** – hodnotenie 8,4

Trojhviezdičkový hotel Auramar Beach Resort je len niekoľko metrov od Atlantického oceána a jeho panorámu dotvárajú útesy. Dovolenka v tomto hoteli je obzvlášť pre ľudí milujúcich zábavu, bary a diskotéky sú vzdialené len pol kilometra. Hotel ponúka návštevníkom ako vonkajší, tak aj vnútorný bazén. WiFi je na recepcii zadarmo a dokonca si bezplatne môžete zahrať aj tenis.

  1. Baía Cristal **** – hodnotenie 8,3

Hotel Baía Cristal so štyrmi hviezdičkami je len tristo metrov od súkromnej pláže, kde hostia môžu zdarma využívať lehátka a navyše pláž je strážená plavčíkom. Z hotela taktiež počas týždňa premáva bezplatný autobus do centra mesta a každý večer si môžete vychutnať živú hudbu, jeden deň v týždni dokonca i barbecue pri bazéne. Okrem vonkajšieho bazéna má hotel aj vnútorný a tiež môžete využiť služby wellness.

  1. Algarve gardens *** – hodnotenie 8,1

Trojhviezdičkový hotel Algarve gardens je určený najmä pre športových nadšencov, pretože jeho súčasťou je trinásť tenisových kurtov, volejbalové i futbalové ihrisko, ale aj bežecká dráha. Ideálne miesto napríklad pre sústredenia športových klubov. Pláž je vzdialená tristo metrov a centrum mesta približne trinásť kilometrov. Každý večer sa zabavíte pri živej hudbe.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!