TOP 6 najlepšie hotely v Severnej Dalmácií

Chorvátska časť Dalmácie je rozsiahla a posypaná hotelmi, apartmánmi a vilami najrôznejších štýlov a kvality. Ak vás láka severná časť Dalmácie, potom vás budú určite zaujímať nasledujúce top hotely v oblasti.

  1. Crvena Luka **** – hodnotenie 9,5

Obklopený borovicovým lesom je Hotel Iris Crvena Luka so štyrmi hviezdičkami je neďaleko piesočnatej pláže, ideálnej pre deti, ale aj pre milovníkov plážového volejbalu. V areáli je wellness svet, ale aj vonkajší bazén, športoviská a požičovňa bicyklov. Počas dňa je zabezpečený animačný program. Parkovanie je pre hostí zdarma.

  1. In **** – hodnotenie 9,5

Štvorhviezdičkový Hotel In je od piesočnatej pláže vzdialený približne tristo metrov a hosťom ponúka 44 izieb v štyroch rôznych typoch. Je tu k dispozícii krytý bazén, wellness centrum a posilňovňa. Raňajky sú formou bufetov a večere si môžu hostia dokúpiť. Hostia s vozidlom majú parkovanie v cene ubytovania.

  1. Maxim **** – hodnotenie 9,3

Priamo na pláži sa v okolí piniového leta nachádza luxusný štvorhviezdičkový Hotel Maxim. V areáli hotelu je kaviareň i pizzéria a WiFi pripojenie môžu hostia zdarma využívať v priestoroch recepcie. Polpenzia je formou bufetov v centrálnej reštaurácii. Dokúpenie obedov nie je problém. Raz do týždňa vás poteší aj Dalmatinský večer s lokálnym jedlom.

  1. Falkensteiner Hotel Diadora **** – hodnotenie 9,1

Štvrtý hotel v poradí je stvorený pre rodiny s deťmi, pretože v areáli sa nachádza vodný svet o rozlohe 2000 m2 s divokou riekou či tobogánom. Hotel je od pláže vzdialený 150 metrov a počas dňa je tu program pre hostí všetkých vekových kategórií. Deti majú vlastný mini klub. Určite si vyberiete z veľa možností skupinových cvičení. Stravovanie je formou plnej penzie.

  1. Pinija **** – hodnotenie 8,9

Nasledujúci hotel je situovaný v krásnej zátoke v borovicovom lese s vnútorným aj vonkajším sladkovodným bazénom. Pláž je len päťdesiat metrov od hotela a sú pri vstupe aj sprchy a možnosť zahrať si plážový volejbal. Frekvenciu stravovania si môžete zvoliť podľa vlastnej preferencie, je formou bufetov.

  1. Kids Hotel Andrija **** – hodnotenie 8,7

Posledným je Kids Hotel Andrija, ktorý je súčasťou väčšieho komplexu a pozdĺž vedie štyri kilometre dlhá pláž so štyrmi barmi. V areáli je päť rôznych reštaurácií s bufetovým stravovaním, zmrzlináreň i cukráreň. Určite oceníte aj dostupnosť mini marketu. Pre deti je tu detský klub aj samostatný bazén. Pre dospelých nočný bar.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!