TOP 6 najlepšie hotely v Španielsku

Medzi milovníkmi dovoleniek sa nepochybne nájdu aj takí, ktorí si medzi exotikou a „domácou“ Európou vyberú práve Európu. A keď Európu, tak vo veľkom španielskom štýle. Tu je rebríček šiestich TOP hotelov v Španielsku podľa klientov cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Playa Bonita **** – hodnotenie: 9,5

Hotel Playa Bonita má štyri hviezdičky a vysoké hodnotenia od návštevníkov z minulosti. Centrum zábavy, barov a reštaurácii je od hotela vzdialené len 5 kilometrov a pláž je priamo pri hoteli. Slnečníky a lehátka sú však za poplatok. Fitness je hosťom k dispozícii bez extra poplatku a deti sa zabavia v bazéne s tobogánom.

hotel-playa-bonita

  1. Sentido Playa Del Moro **** – hodnotenie: 9,9

Štvorhviezdičkový hotel Sentido Playa Del Moro na španielskej Mallorce je obľúbeným zrejme najmä pre svoju polohu v centre letoviska Cala Millor. Z ponuky wellness môžete využiť vnútorný bazén s tryskami či malé fitness, na izbách budete mať aj bezplatný prístup na internet. Animátori sa aj tu starajú o program pre hotelových hostí.

hotel-sentido-playa-del-moro

  1. Sbh Costa Calma Palace **** – hodnotenie: 9,7

V poslednom čase sa španielske Kanárske ostrovy stali dostupnejšími vďaka skvelým cenám leteniek, ktoré nízkonákladové spoločnosti začali ponúkať. Hotel je situovaný priamo pri pláži, na ktorú to máte pár minút chôdze a môžete tam využívať lehátka a slnečníky bez žiadneho extra poplatku. Detský bazén je vyhrievaný, pre dospelých je k dispozícii ešte jeden bez ohrievania. Strava je formou bufetov a do centra mesta to máte približne tristo metrov.

hotel-sbh-costa-calma-palace

  1. Blau Mediterraneo **** – hodnotenie: 9,4

Ak by ste si chceli užiť dovolenku bez detí – akýchkoľvek, nielen tých vašich, potom je štvorhviezdičkový hotel Blau Mediterraneo stvorený pre vás, pretože je len pre dospelých. Nachádza sa priamo na pláži, obklopujú ho záhrady a centrum menšieho mesta je len sto metrov od hotela.

hotel-blau-mediterraneo

  1. THB Felip **** – hodnotenie: 9,3

Hotel THB Felip je priamo pri hoteli, oddelená len cestou, tam si však musíte lehátka i slnečníky doplatiť, nie sú súčasťou ceny hotela. Priamo v hoteli môžete zadarmo využívať saunu, vnútorný aj vonkajší bazén, fitness i jacuzzi, za poplatok sú len masáže.

hotel-thb-felip

  1. JS Sol de Alcudia *** – hodnotenie: 9,2

Práve hotel JS Sol de Alcudia je dôkazom toho, že aj menej hviezdičiek (v tomto prípade tri) nemusí znamenať nižší komfort či horšie služby. Pláž je vzdialená od hotela približne tristopäťdesiat metrov, kde si prídu na svoje najmä milovníci vodných športov. Animátori organizujú pre hostí program každý deň, večerný program je príležitostný.

hotel-js-sol-de-alcudia

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!