TOP 6 najlepšie hotely v Strednej Dalmácií

Ak hľadáte inšpiráciu na skvelé hotely v Chorvátsku, mohli by vás zaujať nasledovné, ktoré sú situované v strednej Dalmácii. Vybrali sme šesť tých najlepších, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

  1. Saudade **** – hodnotenie 9,6

Ako prvý vám predstavujeme vysoko hodnotený menší hotel priamo na pláži so štyrmi hviezdičkami, kde môžu hostia využívať plážový servis zdarma, majú k dispozícii aj fitness centrum a dve reštaurácie. V budove je aj aperitiv bar. Raňajky sú podávané formou bufetov, večeru si hostia vyberajú z menu. Hotel je len kilometer vzdialený od centra mesta.

  1. Sensimar Adriatic Beach Resort **** – hodnotenie 9,5

Druhý v poradí je hotel s 244 izbami, kde sa môžu ubytovať len osoby nad 16 rokov. Je v bezprostrednej blízkosti pláže dlhej dva kilometre, kde sa hostia dostanú po schodoch. Stravovanie si môžete zvoliť polpenziu alebo all inclusive. Vonkajší bazén má aj vlastný bazénový bar, reštaurácia nechýba ani na pláži. V hoteli je zároveň aj kaviareň.

  1. Plaža **** – hodnotenie 9,5

Hotel Plaža – Omiš je situovaný priamo na pláži v centre mesta Omiš. Reštaurácia, kde je možné stravovanie polpenziou, má krásnu terasu s výhľadom na more. V hoteli je fitness centrum a na streche wellness s rôznymi saunami a možnosťami masáži za príplatok. Všetky izby v objekte sú vybavené televízorom.

  1. Bluesun Elaphusa **** – hodnotenie 9,3

Hotel Bluesun Elaphusa je skvelý pre rodiny s deťmi a milovníkov športu. Je tu neuveriteľných 26 tenisových kurtov, plážový volejbal, ale aj posilňovňa a pre deti detské ihrisko. Reštaurácia je ako v objekte, tak aj na pláži, ktorá je vzdialená od areálu sto metrov. Ak sem prídu hostia vlastným autom, parkovanie je zdarma.

  1. Depandance Maslina **** – hodnotenie 9,3

Piaty hotel z nášho výberu – Maslina má štyri hviezdičky a je sesterský hotel k susednému Ivandu, kde sa hostia aj stravujú (raňajky forma bufetu, na večeru sú na výber tri jedlá). Budova hotela je od pláže vzdialená len päťdesiat metrov a v tesnej blízkosti je aj promenáda. Izby majú kuchynské kúty a sú zrekonštruované.

  1. Bluesun Hotel Berulia **** – hodnotenie 9,2

V neposlednom rade je tu zrekonštruovaný hotel neďaleko centra mesta Brela, ktorý je obklopený lesíkom. Má vonkajší sladkovodný bazén so servisom zdarma. Zabezpečený je aj animačný program, zabavíte sa aj pri stolnom tenise či minigolfe. Pláž je od hotela osemdesiat metrov a nechýba na nej aj reštaurácia. Hostia majú polpenziu formou bufetov.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!