TOP 6 najlepšie hotely v Taliansku

Taliansko je krajinou, ktorú si pre letnú dovolenku volí veľká časť Slovákov. Je to najmä pre neveľkú vzdialenosť, letoviská plné dobrej zábavy, jedla a prijateľné ceny. Vybrali sme pre vás šesť TOP talianskych hotelov na základe najlepších hodnotení klientov z cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Niagara **** – hodnotenie 9,2

V známom talianskom dovolenkovom meste Lido di Jesolo sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Niagara, ktorému prináleží súkromná pláž, kde majú hostia v cene pobytu aj dve lehátka a jeden slnečník. Hotel má aj vonkajší bazén. Každá izba má samostatne vybavenú kuchynku, no stravovanie prebieha formou bufetovej polpenzie.

  1. Iones *** – hodnotenie 9,2

Trojhviezdičkový hotel Iones je situovaný v obľúbenej časti Talianska, Rimini. Je priamo na pláži a v závislosti od programu je plážový servis buď za poplatok, alebo v cene. V hoteli je hosťom k dispozícii aj detský kútik a požičovňa bicyklov. Raňajky sú podávané formou bufetov, večere výberom z menu. WiFi pripojenie je dostupné aj na izbách.

  1. Voi Pizzo Calabro Resort **** – hodnotenie 8,3

Ďalší štvorhviezdičkový luxusný hotel v talianskej Kalábrii, od ktorého je vlastná piesková pláž s plážovým servisom v cene vzdialená 450 metrov, kam hostí zváža aj hotelový vláčik. Na pláži si zdarma môžete požičať kánoe na more a je tu aj plážový bar, v ktorom platí program all inclusive. V záhrade pri hoteli je vonkajší bazén s jacuzzi a saunou. Počas sezóny vám a deťom dovolenkový program spríjemní animačný tím.

  1. Palmasera Village Resort **** – hodnotenie 8

Na talianskom ostrove Sardínia sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Palmasera Village Resort, ktorý je od pieskovo-kamenistej pláže vzdialený len dvesto metrov, kde sa dá dostať z hotela po schodoch. Hotel zabezpečuje pre hostí pravidelné športové aktivity a večerné zábavné programy. V areáli je vonkajší veľký aj detský bazén.

  1. Terme Villa Teresa *** – hodnotenie 7,9

Na talianskom ostrove Ischia môžete zažiť skvelú dovolenku v trojhviezdičkovom hoteli Terme Villa Teresa. Ten je od známej pláže Citara vzdialený päťsto metrov, kde premáva zdarma shuttle hotelový autobus, ktorý vás zavezie až k Poseidonovým záhradám. Hotel ponúka hosťom polpenziu a k jeho vybaveniu patrí aj vonkajší, aj vnútorný bazén.

  1. Scoglio Della Galea **** – hodnotenie 7

V obľúbenej talianskej oblasti Kalábria je luxusný rozsiahly hotelový komplex Scoglio Della Galea so štyrmi hviezdičkami. Podľa konkrétnej polohy ubytovania je piesková pláž vzdialená od päťdesiat do tristo metrov. Hotel má vonkajší bazén a hosťom zabezpečuje bohatý animačný program, ktorý pozostáva najmä zo športových aktivít. Pre deti je tu ihrisko, ale i mini klub. Hostia môžu využívať aj hotelové fitness centrum. Na pláži je široká ponuka vodných športov za poplatok.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!