TOP 6 najlepšie hotely v Turecku

Láka vás dovolenka v krajine dvoch kontinentov a odlišnej kultúry, na akú ste zvyknutí? Spoznávať svet je dôležité a práve Turecko je ideálnym štartom. Tu je šesť TOP tureckých hotelov, ktoré majú vysoké hodnotenie a nesklamú vás.

  1. Trendy Verbena Beach ***** – hodnotenie 9,8

Hotel Trendy Verbena Beach s piatimi hviezdičkami a nadpriemerným hodnotením je situovaný v obľúbenej dovolenkovej destinácii Side. Hotel má obrovský bazén s časťou aj pre deti. Pre ne, ale aj dospelých je pripravený celodenný i večerný program. Súkromná pláž je priamo pri hoteli aj s plážovým servisom. Stravovanie je all inclusive.

  1. Sensimar Side Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,7

V známej tureckej dovolenkovej oblasti Side je aj luxusný päťhviezdičkový hotel Sensimar Side Resort & Spa, priamo na pláži, kde v minibare taktiež platí all inclusive program. Centrum mesta je len kilometer od hotela, k dispozícii je aj fitness centrum či wellness. Návštevníci ocenia vnútorný i vonkajší bazén.

  1. Adalya Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,6

Na pobreží Stredozemného mora, len osem kilometrov od tureckého mesta Side je situovaný luxusný hotel Adalya Resort & Spa s piatimi hviezdičkami. Pláž je od hotela vzdialená len dvadsať metrov a hostia tam môžu využívať plážový servis zdarma. Program ultra inclusive zahŕňa aj nočné stravovanie. Hotel je vybavený aj fitness centrom, saunou, mini klubom, ale aj bowlingom.

  1. Side Sungate ***** – hodnotenie 9,6

Najlepšie a najluxusnejšie hotely sa nachádzajú v meste Side a päťhviezdičkový hotel Side Sungate nie je výnimkou (približne šesť kilometrov od centra). Hotel je od pláže len tristo metrov, kde tiež platí program all inclusive. O denný program sa starajú animátori, hostia môžu využívať aj wellness centrum či vonkajší bazén s tobogánom.

  1. Barut Kemer ***** – hodnotenie 9,6

V južnej časti Turecka je priamo na pláži situovaný len päťsto metrov od  centra mesta Kemer päťhviezdičkový hotel Barut Kemer. Ten má siahlo dlhý vonkajší bazén s časťou aj pre deti. V hoteli si môžete zahrať biliard aj bowling a o zábavu sa vám bude starať animačný tím.

  1. PrimaSol Hane Family Resort **** – hodnotenie 9,6

Štvorhviezdičkový hotel PrimaSol Hane Family Resort leží kilometer od centra tureckého mesta Side, kde sa môžu hostia dostať typickým dolmušom (autobusom). Pláž je len štyristo metrov, kde vás zadarmo prepraví hotelová doprava. K vybaveniu hotela patrí aj veľký vonkajší bazén, ale aj menší detský, fitness centrum a turecké kúpele.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!