TOP 6 najlepšie hotely vo Francúzsku

Skvelá európska dovolenka môže mať viacero podôb. Ná výber máte čas strávený oddychom a opaľovaním pri mori, kultúrou s historickými i modernými pamiatkami alebo prírodou. Francúzsko vám ponúka všetko spomenuté a tu je výber šiestich TOP hotelov na základe vysokého hodnotenia klientov cestovnej agentúry Invia.sk.

  1. Moulin Plaza *** – hodnotenie 9

Trojhviezdičkový hotel Moulin Plaza sa nachádza v blízkosti známeho parížskeho kabaretu Moulin Rouge (len sto metrov) a v pešej vzdialenosti aj baziliky Sacre Coeur, ku ktorej sa dostanete cez časť Montmartre s množstvom pouličných umelcov. WiFi pripojenie je v celom objekte zdarma a hostia majú možnosť raňajok priamo v hotelovom bare. Neďaleko od hotela sa nachádza aj stanica metra Blanche.

  1. Dream Castle **** – hodnotenie 8,7

Len 35 minút jazdy od hlavného mesta Francúzska sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Dream Castle, odkiaľ premáva bezplatná kyvadlová doprava do zábavného parku Disneyland. V hoteli sú hosťom podávané raňajky a je to skvelá voľba pre oddychovú dovolenku. Návštevníci môžu využívať krytý vnútorný bazén, vírivku, ale aj služby wellness centra. WiFi je na izbách dostupná zadarmo a hotel má aj vlastné fitness centrum.

  1. Charlemagne *** – hodnotenie 8,6

Na polohe hotela záleží a preto je pre parížskych turistov skvelý tento trojhviezdičkový hotel Charlemagne! Nachádza sa v mestskej časti La Defense, kde budete mať neďaleko na obchodnú ulicu Champs-Elysées a k Víťaznému oblúku. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, raňajky sú podávané formou bufetu a k dispozícii je aj WiFi zdarma.

  1. Renaissance la Defense **** – hodnotenie 8,5

Ďalší z hotelov, ktorý je pre turistov výhodný svojou polohou. Taktiež sa nachádza v časti La Defense, neďaleko vyhľadávaných pamiatok. Tento štvorhviezdičkový hotel patrí do skupiny Marriot, má aj posilňovňu so saunou i parnou miestnosťou. Raňajky sú formou bufetu. WiFi je zdarma v lobby hotela.

  1. Rezidence Pra Sainte Marie **** – hodnotenie 8,5

Na juhu Francúzska v okrajovej časti Álp sa nachádza horský štvorhviezdičkový hotel Rezidence Pra Sainte Marie, ktorý je len päťdesiat metrov vzdialený od lyžiarskej zjazdovky. V oblasti sú desiatky kilometrov dlhé trate pre bežkárov. Hotel má fitness centrum, vnútorný bazén, ale aj saunu. Hostia môžu využiť služby úschovne lyží. Stravovanie je individuálne.

  1. Residence Sognu di Rena *** – hodnotenie 8,5

Tento trojhviezdičkový hotel Residence Sognu di Rena sa nachádza na Korzike priamo na pláží a od centra mesta Moriani-Plage je vzdialený len tristo metrov. Hostia majú k dispozícii vonkajší bazén s vírivkou, rodičia ocenia detský bazén, kútik, ale aj ihrisko. Stravovanie je individuálne, WiFi pripojenie je za poplatok.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!