TOP 6 najlepšie wellness hotely na Slovensku

Dovolenka, nech už je v akomkoľvek ročnom období, by mala znamenať nepretržitý oddych. A fakt, že skvelú wellness dovolenku môžete zažiť na Slovensku, vám ušetrí hodiny cestovania. Pozrite si výber šiestich TOP hotelov.

  1. Hotel Rubín *** – hodnotenie 9,4

Trojhviezdičkový hotel Rubín sa nachádza v Dudinciach a k jeho vybaveniu patrí vonkajší aj vnútorný bazén. Hostia si tu môžu vyskúšať rôzne druhy sauny a wellness procedúry. Okrem viac ako desiatky typov masáží majú hostia možnosť objednať sa na inhalačnú terapiu či elektroliečbu. Zaujímavosťou je, že hotel ponúka aj procedúry alternatívnej liečby ako je napríklad akupunktúra. Hotel má vlastnú reštauráciu.

  1. Ski & Wellness Rezidencia Družba **** – hodnotenie 9,2

Hotel Družba so štyrmi hviezdičkami sa nachádza pod horou Chopok v Nízkych Tatrách neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná. Hotel má vnútorný 25-metrový plavecký bazén, šesť druhov sauny aj vírivku a hostia môžu využiť rôzne masáže a procedúry priamo v hoteli. Neďaleko je aj Demänovská jaskyňa, skvelý tip na výlet.

  1. Wellness Hotel Chopok **** – hodnotenie 9,2

V Jasnej môžete využiť aj služby štvorhviezdičkového hotela Chopok, ktorý sa nachádza päť kilometrov od lyžiarskeho strediska. Hotel má vonkajšiu vírivku s ľadovou jaskyňou. Na wellness pobyte nesmie chýbať ponuka masáží, sauna ani fitness centrum či manikúra s pedikúrou. Hotel má vlastnú reštauráciu a jeho poloha v národnom parku umožňuje turistom obrovské voľnočasové vyžitie v prírode.

  1. Zochova Chata **** – hodnotenie 9,2

V Malých Karpatoch, v obci Modra sa nachádza štvorhviezdičkový hotel Zochova Chata. Zaujímavosťou je, že bol postavený v súlade s princípmi feng shui. Hotel má veľkú vnútornú vírivku aj bazén s vodnými tryskami. V lete si môžete oddýchnuť na hojdačkách v záhrade a počas celého roka využiť širokú ponuku masáží a štyri druhy sauny. Hotel má vlastnú reštauráciu a raňajky sú súčasťou pobytu.

  1. Aquatermal – hodnotenie 9,1

Medzi Lučencom a Dolným Krtíšom na južnom Slovensku je zrekonštruovaný hotel Aquatermal, ktorý sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska. Hotel teda ponúka vyžitie v niekoľkých vonkajších hoteloch, medzi ktoré patrí aj vírivka, bazén s tobogánmi či plavecký bazén. Zregenerujete sa v niekoľkých saunách a dych si prečistíte v „tropickom daždi“. WiFi pripojenie je zdarma a taktiež je tu možnosť stravovania formou polpenzie.

  1. Grandhotel Strand **** – hodnotenie 9,1

Vo Vyšných Ružbachoch na okraji Vysokých Tatier je štvorhviezdičkový Grandhotel Strand, ktorý ponúka skvelú celoročnú dovolenku. Hotel je spojený s thermal wellness centrom, kde majú hostia hotela v určitých časoch vstup zdarma. Pred hotelom je termálne kúpalisko Izabela, ktoré návštevníci môžu taktiež využívať. Hotel má aj svoj vnútorný bazén.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!