TOP 7 najlepšie hodnotené hotely na Kanárskych ostrovoch

Kanárske ostrovy zažívajú v posledných rokoch veľký boom a množstvo Slovákov tam cestuje za krásnou dovolenkou. Je to najmä vďaka nízkonákladovým leteckým prepravcom, ktorí tam začali lietať a cestujúci zaplatia zanedbateľnú čiastku za letenku. Ide o sedem španielskych ostrovov v Atlantickom oceáne s krásnou prírodou. Užijete si tu krásne more, ale aj turistiku v horách.

  1. Barceló Corralejo Bay – Adults only **** – hodnotenie 9,8

Na vrchol nášho výberu sa dostal štvorhviezdičkový hotel na ostrove Fuerteventura, ktorý je od pláže vzdialený 150 metrov. V hoteli sa môžu ubytovať len hostia nad sedemnásť rokov. Areálu dominuje veľký vonkajší bazén so servisom pre ubytovaných. Stravovanie je formou polpenzie a každá izba má vlastný minibar.

  1. Las Costas **** – hodnotenie 9,7

Priamo na pláži ostrova Lanzarote je hotel Las Costas so štyrmi hviezdičkami a od centra mesta je dva a pol kilometra. Vonkajší bazén má oddelenú časť pre deti. Pre ne je tu taktiež detské ihrisko. Hostia sa môžu zabaviť pri animačnom programu, prípadne si zacvičiť vo fitness centre.

  1. Bull Hotel Costa Canaria & Spa **** – hodnotenie 9,7

Na ostrove Gran Canaria je tento krásny hotel situovaný na pláži. Dominujú mu veľké kaskádovité bazény so servisom, taktiež je v areáli animačný program. WiFi pripojenie je v hoteli zdarma, môžete využiť posilňovňu či tenisový kurz. Frekvenciu stravovania si vyberáte, možnosť je aj all inclusive.

  1. Isabel (ex. Isabel Family) **** – hodnotenie 9,7

Štvorhviezdičkový hotel Isabel na ostrove Tenerife je od pláže vzdialený šesťsto metrov a má obrovský vonkajší bazén. Stravovanie si vyberiete od raňajok až po all inclusive podľa preferencie. Apartmány majú aj vlastný kuchynský kút. Pre deti je tu detský kútik a pre všetkých hostí je zabezpečený program animačného tímu.

  1. Gran Melia Palacio de Isora ***** – hodnotenie 9,6

Na ostrove Tenerife je aj luxusný päťhviezdičkový hotel Gran Melia Palacio de Isora situovaný dvesto metrov od pláže. Strava vo forme bufetov je od raňajok až po plnú penziu. Deti tu majú detský kútik s programom a ihrisko. V hoteli je vonkajší aj vnútorný bazén a fitness centrum. Hostia môžu využiť potápačské centrum na pláži.

  1. Jardines De Nivaria **** – hodnotenie 9,6

V krásnom palmovom prostredí ostrova Tenerife je na pláži postavený aj ďalší luxusný hotel Jardines De Nivaria s vlnitým vonkajším bazénom, ktorý splní vaše očakávania. Stravovanie si môžete vybrať od raňajok po plnú penziu a bude sa o vás starať príjemný personál. Počas dňa i večer je zabezpečený animačný program. V areáli je fitness centrum aj detské ihrisko.

  1. Gloria Palace Royal Hotel & Spa **** – hodnotenie 9,5

Záverom vám predstavujeme nádherný hotel na pobreží ostrova Gran Canaria s luxusným infinity bazénom s výhľadom na more. Reštaurácie má rovnaký presklený výhľad a môžete sa tu stravovať vo forme bufetu až do all inclusive. Pre deti je tu ihrisko a kútik, ale aj animačné programy. Využiť môžete fitness centrum.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!