TOP 7 najlepšie hotely na Ischii

Užite si krásnu letnú dovolenku na talianskom ostrove Ischia, ktorý sa nachádza západne od pobrežia, na úrovni mesta Neapol. Ostrov má vulkanický pôvod, no ide v súčasnosti o neaktívnu sopku. Ide pomerne o rozlohou malý ostrov, no môžete si tu vychutnať oddych pri termálnych prameňoch, ktorých je tu neúrekom. Ubytovať sa môžete v jednom z nasledujúcich siedmich hotelov s vysokým hodnotením.

  1. Tritone Terme **** – hodnotenie 9,1

Náš výber otvárame štvorhviezdičkovým hotelom Terme Tritone priamo na pláži, kam sa dostanete po schodoch, no servis je tu za poplatok. Hotel je len sto metrov od rušnejšieho centra mesta. Možnosť stravovania je polpenzia či plná penzia, raňajky sú vo forme bufetov. Sú tu tri vonkajšie bazény, z toho jeden je detský.

  1. Oasi Castiglione **** – hodnotenie 8,8

V krásnej kopcovitej záhrade je umiestnený hotel L Oasi Castiglione priamo na pláži so servisom, kde je v areáli až desať rôznych bazénov, z toho väčšina s termálnou vodou. Stravovanie je formou polpenzie. WiFi pripojenie je v celom objekte zdarma.

  1. Terme Providence **** – hodnotenie 8,6

Aj tretí hotel v poradí je zasadený do tropickej záhrady, vzdialený od pláže len 150 metrov, kam sa dostanete po schodoch. Od centra je hotel len necelý kilometer. Sú tu dva vonkajšie bazény, jeden z nich termálny, zároveň je tu aj vnútorný termálny bazén s hydromasážou.

  1. Park Hotel Miramare Sea Resort & Spa **** – hodnotenie 8,6

V hoteli Hotel Miramare Sea Resort & Spa sa ubytujete len v prípade, že máte nad 16 rokov a do oblasti sa nedostanete motorovým vozidlom, ktoré sú tu zakázané. Raňajky sa podávajú formou bufetu. Na pláži je servis v cene a hostia majú každý deň vstup do termálneho parku.

  1. San Marco **** – hodnotenie 8,5

Štvorhviezdičkový hotel San Marco ponúka ubytovanie v 80 izbách, kde môžu hostia v areáli využívať štyri termálne bazény. V hoteli je zároveň aj vnútorný, krytý bazén. Stravovanie je formou polpenzie. Pláž je od hotela vzdialená dvesto metrov.

  1. Mediterraneo **** – hodnotenie 8,4

V súkromnej tropickej záhrade je aj ďalší hotel, ktorý je od pláže vzdialený približne kilometer, kam vás v pravidelných intervaloch odvezie shuttle bus. V areáli sú dva termálne bazény, stravovanie na raňajky je formou bufetov, na večere výber z menu.

  1. Parc Hotel La Villa **** – hodnotenie 8,3

Výber uzatvárame štvorhviezdičkovým Parc Hotel La Villa v palmovej záhrade s barom a s vonkajším aj vnútorným bazénom. Stravovanie je formou polpenzie. Od letnej sezóny 2019 si môžete v areáli hotela vychutnať aj wellness a spa centrum.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!