TOP 7 najlepšie hotely v Burgase

Burgas je turistické letovisko v Bulharsku, ktoré sa nachádza na polceste medzi Slnečným pobrežím a Sozopolom. Ak túžite po dovolenke so širokou ponukou programu aj mimo plážového oddychu, potom ste na správnej adrese. Stačí si už len vybrať kvalitný hotel, napríklad z nášho výberu top sedem najlepších hotelov!

  1. Primoretz Grand Hotel and Spa ***** – hodnotenie 9,8

Prvý a najvyššie hodnotený bazén v Burgase je vzdialený od pláže päťdesiat metrov a len tristo od centra mesta, kde sa môžete zabávať. Stravovanie v hoteli je formou polpenzie, hostia majú k dispozícii aj vstup do fitness centra. V areáli je vonkajší bazén a WiFi pripojenie zdarma.

  1. Majestic **** – hodnotenie 9,4

Druhý hotel poskytuje ubytovanie vo viac ako sedemsto izbách v rozsiahlom rezorte len päťdesiat metrov od pláže. V hoteli sa hostia stravujú bufetovou formou polpenzie. Zabavíte sa pri animačnom programe, deti môžu využiť detské ihrisko. Na recepcii môžete využiť možnosť prenajatia automobilu či motorky.

  1. Royal Palace Helena Sands ***** – hodnotenie 9,2

Nasledujúci hotel má päť hviezdičiek a hostia sa môžu tešiť na luxusné zariadenie a skvelé služby, ktoré zahŕňajú aj animačný program, fitness centrum, tenisové ihrisko či vonkajší bazén s tobogánom. Pre deti je tu detský kútik a ihrisko.

  1. Evrika Beach **** – hodnotenie 9

Hotel Evrika Beach je od pláže oddelený len miestnou promenádou a hostia sa stravujú all inclusive formou. V areáli je široká ponuka programov pre deti i dospelých, rovnako ako aj športových vodných aktivít. Je tu veľký vonkajší bazén s aquaparkom, ale aj fitness centrum a pripojenie k internetu.

  1. Sol Marina Palace **** – hodnotenie 9

Pláž je od štvorhviezdičkového hotela Sol Marina Palace vzdialená 150 metrov, kde máte možnosť využívania za poplatok servis alebo snack bary. Hostia majú all inclusive program a v hoteli môžu za extra príplatok využívať aj luxusné spa centrum. Počas dňa sa vám o program postará animačný tím.

  1. Blue Pearl **** – hodnotenie 8,9

Ďalší hotel sa nachádza priamo na pláži, kde majú hostia s programom all inclusive plážový servis zdarma. Pre deti je v hoteli detský kútik, pre starších hostí je prichystaný animačný program, tiež môžu využívať zdarma posilňovňu. Nechýba vonkajší bazén a detské ihrisko.

  1. Arsena **** – hodnotenie 8,8

Aj posledný hotel je situovaný priamo na pláži, avšak neponúka bezplatný servis. Hotel ponúka aj wellness centrum so saunou, zdarma môžu hostia využívať fitness centrum. Hostia majú all inclusive program, je tu pre nich vonkajší bazén so snakc barom a s oddelenou časťou pre deti.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!