TOP 7 najlepšie hotely v Lignane

Taliansko je väčšinou jednou z prvých možností, ktorú Slováci zvažujú pri výbere letnej dovolenky. Ak ste neboli ešte v Lignane, potom neviete, o čo prichádzate! Skvelé turistické mesto neďaleko Bibione, kde je zábavný park pre všetky vekové kategórie, vstup do mora je pozvoľný, takže si ho užijú aj menšie deti a je tu množstvo kvalitných hotelov. Vybrali sme pre vás sedem z nich, ktoré vám spríjemnia váš pobyt.

  1. Bristol **** – hodnotenie 8,9

Na úvod vám predstavujeme hotel Bristol so štyrmi hviezdičkami, ktorý má skvelú polohu. Je od pláže situovaný len desať metrov, zároveň má vonkajší bazén so servisom. Čo sa týka stravovania, môžu si hostia vybrať od samostatných raňajok až po plnú penziu. Deti sa určite potešia ihrisku.

  1. Green Village Resort **** – hodnotenie 8,9

V hodnotení a počte hviezdičiek nezaostáva ani druhý hotel, ktorý je síce od pláže vzdialený necelé dva kilometre, no hostia tam majú možnosť využiť servis zdarma. V areáli je zabezpečený animačný program, pre deti je tu detský kútik a nechýba, samozrejme, vonkajší bazén. WiFi pripojenie je bezplatné.

  1. Villaggio Pino Mare **** – hodnotenie 8,8

Tretí hotel je v pokojnej lokalite len päťdesiat metrov od pláže, kde rovnako ako aj pri rozľahlom bazéne, je servis zdarma. Stravovanie je individuálne, hostia si môžu zacvičiť v posilňovni, zabaviť sa pri animačných programoch alebo zájsť do centra mesta vzdialeného dva kilometre.

  1. Villaggio Los Nidos **** – hodnotenie 8,7

Aj ďalší hotel má štyri hviezdičky a má približne rovnakú vzdialenosť od pláže ako od centra mesta, okolo tristo metrov. Hostia sa stravujú sami. Vonkajší bazén je oddelený pre dospelých a deti, servis je zabezpečený. Zacvičiť si môžete v posilňovni, dostupné sú aj tenisové kurty. Komfort dotvára WiFi pripojenie zdarma.

  1. Hotel Marina Uno **** – hodnotenie 8,5

Ak milujete golf, určite zvoľte Hotel Marina Uno, ktorý je v blízkosti golfového ihriska, od pláže je vzdialený len štyristometrov a počas celého dňa sa o vašu zábavu stará animačný tím. Na pláži aj pri vonkajšom bazéne majú hostia servis zdarma. Zahrať si tu môžete tenis a pre deti je vhodné ihrisko.

  1. American **** – hodnotenie 8,5

Hostia, ktorí milujú rušnejší dovolenkový život si určite užijú hotel American, ktorý je situovaný priamo na pláži a od centra mesta je vzdialený menej ako kilometer. Stravovanie je individuálne, no v objekte je reštaurácia, ktorú môžete využiť. WiFi ponúka hotel zdarma.

  1. Florida **** – hodnotenie 8,4

A záverom je tu hotel sto metrov od pláže a tristo metrov od centra mesta, kde si môžete vybrať stravovanie formou raňajok alebo polpenziou. Pre deti je v detskom kútiku program, majú tu na hranie aj ihrisko. K dispozícii je fitness centrum a vonkajší i vnútorný bazén. Nechýba servis pri bazéne aj na pláži.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!